Rüyada Kavuşmak Görmek

Rüyada Kavuşmak Görmek

da birbirine kavusmak, ibadetle tabir olunur. Rüyasinda uzun zaman görmedigi bir kimsesine kavustugunu görmek, bekledigi iyi bir haberi alacagina; uzaktan gelen bir yolcusuna kavusmak, hastaliktan sifaya kavusmaya; sevmedigi bir kimseye kavusup, onunla kucaklastigini görmek, vaktini kütü aliskanliklarla geçirdigine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada birbirine kavusmak, silayi rahime ve oruca isarettir. Ulema ve sufehaya ulasmak, dostlugu muhafaza ya. sözünde durmaya. yahut miktarina göre hoslanacaklari bir seyde dolayi amire yaklasmaya isarettir. Bid at sahibi birisine kavusmak dünya ve dininin bozulacagina, vakitlerini oyun ve fuzulî seyler ile zayi etmeye isarettir.

Rüyada birbirine kavuşmak, sila-i rahme ve oruca isarettir. Ulema ve sulehaya ulasmak, dostlugu muhafazaya, sözünde durmaya, yahut miktanna göre hoslanacaklari bir seyde dolayi amire yaklasmaya isarettir. Bid'at sahibi birisine kavusmak, dünya ve dininin bozulacagina, vakitlerini oyun ve fuzuli seyler ile zayi etmeye isarettir.

Sıla i rahme ( ziyaretine), ramazan ayına ulaşmaya, İyi kimselere kavuşmak hayra, kötü kimselere kavuşmak şerre delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
91 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi