Rüyada Jaguar Görmek

Rüyada Jaguar Görmek

Rüyada jaguar görmek ile ilgili tabirler genel anlamda uğur ve haber olarak yorumlanmıştır. Fakat jaguar rüyasını tabir edilirken jaguarın ne şekilde görüldüğü önemlidir. Rüyada siyah jaguar saldırısı görülmesi, jaguar öldürmek, jaguardan kaçmak, beslemek yahut jaguarı öldürmek şeklinde görülebilir. İşte tüm detaylarıyla rüyada jaguar görmenin anlamı ve yorumu.

Rüyada siyah jaguar görmek saygınlık, uğur ve güzel haber demektir. Görünüşte sadık olmakla birlikte düşmanlığını gizleyen kimseye, jaguarla mücadele etmek, bu vasıfta biriyle tartışmaya, Bu hayvanla avcılık etmek dünyalık menfaatlere; ona hükmetmek şeref ve itibar görmeye ya da nefsine hakim olup hayırlı amellere güç yetirmeye delalet eder. Rüyada jaguarın saldırması, dargın olan kimsenin barışma arzusunu ifade eder.

Bazı rivayetlere göre de rüyada jaguar, görünüşte sadık, aslında düşman bir kimseye işarettir. Rüyada bir jaguarla mücadele ettiğini görmek, sinsi bir düşmanla tartışmaya işarettir. Rüyasında jaguar avlayan kişi, hayır ve menfaate erişir.

Rüyada jaguar avlamak şeref kazanmaya, halktan itibar görmeye veya nefsine hâkim olup, hayırlı amellere güç yetirmeye işaret eder. Rüyada Güney Amerika'da yaşayan pars cinsinden bu hayvanı görmek, bir uğur, bir müjde işaretidir. Elinize değerli bir hediye geçecek.

Bir cevap yazın

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z