Sitede 4199 kişi varaz bulutluAğrıAz bulutlu18.1°C

Rüyada inek sütü görmek ne demek?

Rüyada inek sütü görmek; zenginliğe, şan ve şerefe delâlet eder. Rüyada inek sütü gören fakirse zengin olur, zenginse parası daha da çoğalır. Rüyasında inek sütü gören ki...

Rüyada inek sütü görmek ne demek?

Rüyada inek sütü görmek; zenginliğe, şan ve şerefe delâlet eder. Rüyada inek sütü gören fakirse zengin olur, zenginse parası daha da çoğalır. Rüyasında inek sütü gören kişi yeni işlere atılacak ve bol para kazanacak demektir. Rüyada görülen inek sütü içinde bulunduğunuz durumun daha iyi olacağını işaret eder. Rüyada bir inegi sağıp sütünden içtigini gören, emeklerinin karşılığını alacaktır demektir.

Rüyada inek sütü

bekâr için evlenmeye, fakir için rızık ve mala, hasta için de şifaya delâlet eder. Bir kimsenin rüyada ineğin memesinden sütünün aktığını görmesi, o sene bolluk ve bereket içinde geçecek günlere alâmettir.

Rüyada inek sütü dağıtmak

Rüyada inek sütü dağıtmak, devlet reisine yakınlığa ve ondan gelecek hayırlı mala delâlet eder. Rüyada bir ineği sağdığını ve onun sütünü dağıttığını görmek, o sene içinde çok hayra ve nimete ermeye işarettir.

Cabir'ül Mağribi'ye göre; Rüyasinda semiz bir inek satın aldığın gören zengin bir kimse ile evlenir. Bir inegi sağdığını, fakat sütünden içmedigini gören, mal biriktirir, fakat onu harcamaz. inegin kendisi ile konustugunu gören, herkesin sasiracagi derece de zengin olur.

Bir sigirin kendisine dogru geldigini görene, o yil çok hayirli ve mübarek olur. Sigirin kendisine arkasini dönüp git tigini görmek, o yilin iyi geçmeyecegine isarettir. Bir sigirin kendisini isirdigini veya boynuzu ile vurdugunu görmek, esinin kendisi ne ihanette bulunduguna delalet eder. Rüyada inek görmek, helal maldir.

Semiz sigir zengin bir es, zayifi ise fakir bir es, beyaz renkli sigir dindar bir kadin, sütlü inek hayir ve menfaat sahibine, boynuzlu inek ahlaksiz bir kadina delalet eder. Inegi sagmak istedigini fakat hayvanin boynuzu ile savunarak sagmaya birakmadigini görenin esi itaatsizlik eder. Birinin inegini sagdigini ve inegin de onu engelledigini görenin karisi ihanet eder.

Es Salimi ye göre ; rüyasinda bir inegin evine girdigini göre nin, bir devlet büyügünden eline mal geçer. Bir inek bulup onu evine götürdügünü gören, hayra erisir. Bir inegin yularindan tutarak götürdügünü gören, ahlak sahibi bir kadinla evlenir. Bir inegin üzerine bindigini görenin karisi vefat eder ve ondan kendisine miras kalir.

Bir baska rivayete görede: Bir inegi sagdigini gören kimse, mal biriktirir. Bir inek bulup onu eve götürdügünü gören kimse, hayra erisir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
8 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi