Rüyada haber almak ne demek? Rüyada haber aldığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada haber almak ne demek? Rüyada haber aldığını görmek ne anlama gelir?

da herhangi bir haber aldığını görmek sevinç demektir. Gizli bir şeyi haber almak, ilim ve hikmeti ehil olmayanlara vermeye, Hayırlı bir şeyden haber almak yahut vermek müjde ve sevince, Rabbinin ona olan nimetlerinden bahsetmesi ilahi hoşnutluğa, Kötü bir şeyi haber vermek ikaz ve uyarıya delalet eder. Rüyada güzel haberler almak, mutluluğun ve şansın habercisidir. Kötü haber ise uğursuzluğa işaret sayılır. Rüyada haber alan kişi yakın bir süre sonra sevinçli bir haber alacak demektir.

Rüyada bir yerden bir haber geldiğini görmek, hiç beklemediginiz bir haber alıp sevineceginize delalet eder Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada kendisine bir haber verildigini görse, o kimseye sevinecegi bir haber kendisine ulasir. Bu haberin bir ölü veya çocuk tarafindan verilmesi, verilen haberin ayni çikmasina isaret eder. Güzel haberler, mutluluğun ve şansın habercisidir. Kötü haberler ise uğursuzluğa işarettir.

Rüyada iyi bir haber aldığını görmek, aşk ve muhabbete, haber veren kişiyi görmek, o kişi tarafından korunmaya delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
164 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi