Rüyada Fırtına Görmek Ne Anlama Gelir?

Fırtına rüyaları kötüye yorulmaz. Rüyada fırtına görmek pek çok şeyin değişeceğini haber verirler. Bu değişiklikler kaçınılmazdır.

Rüyada Fırtına Görmek Ne Anlama Gelir?

Ortalığı altüst eden bir fırtına hayatın tamamen değişeceğini açıklar. Rüyada fırtına görmek büyük değişiklik olarak yorumlanır. Böyle bir fırtınada kaldığını gören kimse, kendisine yepyeni bir yol çizecektir. Fırtınadan evi uçan biri başka bir yere taşınacak demektir. Fırtınada her şeyin yerle bir olduğunu gören biri adeta yeniden doğar.

Rüyada görülen fırtına, kibirli, acımasız, kendi bildiğine hareket eden kuvvetli bir kimseyi çağrıştırır. Aynı zamanda üzüntüyü, kederi, ya da beklenmeyen bir zararı işaret eder. Kimi zamanda büyük bir günaha işaret sayılır. Bazende içinde kopacak kavga olarak yorumlanır.

da görülen fırtına, estiği yöne, şiddetine, ve yaptığı tahribata göre yorumlanır. Kasırga hızıyla esen bir fırtına bir hastalığa işarettir. Hafif esen bir fırtına ise, hastalıktan sağlığa kavuşulacağını gösterir.

Bir kimse rüyada odasında oturduğunu ve pencereden fırtınanın eserek kendisini ferAhlattığını görse, rüya sahibinin sevinçli bir haber alacağına işarettir. Bu rüyanın aksini görmek ters olarak yorumlanır.

Rüyada fırtına estiğini ve fırtınanın evinin çatısını uçurduğunu görmek, rüyayı görenin yakınlarından birinin hastalığına hükmedilir. Fırtınanın bir ağacı devirdiğini görmesi de aynen yorumlanır.

Bir kimse rüyada bulundu yerde bir fırtınanın koptuğunu görse, o kişinin işinde veya evinde bir tatsızlık çıkacağına işaret eder. Eğer gördüğü fırtınadan zarar etmişse bu tatsızlığın kötü sonuçlanacağına hükmedilir. Çok yorumcular da, fırtına görmeyi hayra yormamışlardır.

Fırtına hastalığın ve başarısızlığın işaretidir. Bu rüya, yakın bir arkadaşınızdan ayrılacağınız anlamına da gelir. Büyük değişikliktir. Olumlu değişimdir.

Rüyada bulunduğu yerde bir fırtına koptuğunu görmek, işinde veya evinde bir tatsızlık çıkacağına, fırtınadan zarar görmek, bu tartışmanız çok kötü sonuçlanacağına; fırtınadan evinin çatısını uçtuğunu görmek, ev halkından birisinin hastalığıyla yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
431 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi