Rüyada Dede Görmek

Rüyada Dede Görmek

da dede hayır demektir. Rüyada dede görmek görmek, umulmayan yerden gelecek rızkın işaretidir. Yine rüyada dede görmek, çalışmak ile tâbir olunur. Rüyada kendi dedesini görmek, hayır ve salaha delâlet eder. Bir insanın rüyada dedesinden miras kalması, malda ortaklığa veya bu yakınlarının kendilerine alamettir.

Rüyada dede olduğunu görmek uzun ömre delalet eder. Rüyada dede olduğunu gören kimsenin ömrü uzun ve sansi yüce olur. bazen de insanin dedesi, calismasi ile tabir edilir. dedesinin öldugünü görenin calisma ve gayreti kesilir.

Rüyada dedenizi görmek, beklediklerinizin gerçekleşeceğini simgelediği gibi, güzel bir bebeğede işaret eder.

Akıllı bir veya dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek, karşınıza çıkan engelleri aşacak, bütün sorunlarınızı halledeceksiniz.

Rüyada dede görmek, büyüklerinizden birinin size yaptigi tavsiyeye uymadiginiz için onu kirmis oldugunuza, bir ri vayete göre de, kendinizi dede olmus görmeniz, sizi bol ve ferah günlerin beklediğine, saglikli ve uzun ömürlü olacaginiza yorumlanir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada dede oldugunu gören kimsenin ömrü uzun ve sansi yüce olur. Bazen de insanin dedesi, çalismasi ile tabir edilir. Dedesinin öldügünü görenin çalisma ve gayreti kesilir.

Rüyada dede olduğunu görmek uzun ömre delalet eder.

Rüyada dede oldugunu gören kimsenin ömrü uzun ve şansı yüce olur.Bazen de insanın dedesi, çalışması ile tabir edilir.

Rüyada dedesinin öldüğünü görenin çalışma ve gayreti kesilir.

Bir kişinin rüyasında dede görmesi; o kimsenin büyüklerinden birinin ona yaptığı tavsiyeye uymadığı için onu gücendirmiş olduğuna işarettir.

Bir başka tabire göre de: Kişinin rüyasında kendisini dede olmuş görmesi; o kimseyi huzurlu günlerin beklediğine, sağlıklı ve uzun ömürlü olacağına yorumlanır.

Bir diğer tabire göre: Kişinin rüyasında dedesini görmesi; değerli bir kimseyi evinde misafir edeceğine işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1278 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

3 Yorum

Zeynep

Zeynep

9 ay önce

Rüyamda ölmüş olan dedemi yemek yerken gördüm bana sırtını dönmüş ks konuşmuyordu

Havva

Havva

10 ay önce

Dedem normal da ölü .. dedemi rüyamda gördüm gençlik fotolarını vardı çok yakışıklıydı onlara bakıyorduk köy evındeydık

Taner

Taner

1 yıl önce

4 yaşındaki kızım 2 gün önce ölen annesinin dedesini rüyasında gördüğünü söylüyor. Dedem bana sarıldı beraber toprağın altına yattık diyor. Acaba anlamı nedir?

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi