Rüyada Dede Görmek

Rüyada dede görmek çok hayırlı bir rüyadır. Fakat dede rüyasını tabir etmeden önce ne şekilde görmeniz önem taşımaktadır. Çünkü rüyada dede görmenin görülme şekline göre farklı tabiri bulunmaktadır. Şöyle ki rüyada ölmüş dedeyi görmek, dedemi gördüm yahut rüyada ölmüş dedemi görmek şeklinde olabilir. İşte tüm detaylarıyla rüyada dedenizi görmenin anlamı ve yorumu.

Rüyada Dede Görmek Ne Anlama Gelir? Neye İşarettir?

Rüyada dede görmek, muradına ermeye işarettir. Anne, baba, amca, dede ve görmek, hayır ile yorumlanır. Bazı kere de da dede, umulmayan yerden gelecek rızka işarettir. Rüyanızda dede tarafından sevildiğinizi ve okşandığını görmek, bütün bela ve musibetlerden uzak kalmaya, sevinç ve sürura işaret eder. Hasta birinin rüyada dedesini görmesi, hastalıktan şifa bulacağının işaretidir.

Rüyada dede görmek görmek, umulmayan yerden gelecek rızkın işaretidir. Rüyada dede hayır demektir. Yine rüyada görülen dede, çalışmak ile tabir olunur. Rüyada kendi dedesini görmek, hayır ve salah anlamına da gelir. Bir insanın rüyada dedesinden miras kalması, malda ortaklığa veya bu yakınlarının kendilerine alamettir.

Rüyada dede olduğunu görmek uzun ömre delalet eder. Rüyada dede olduğunu gören kimsenin ömrü uzun ve şansı yüce olur. bazen de insanin dedesi, çalışması ile tabir edilir ve dedesinin öldüğünü görenin çalışma ve gayreti kesilir.

Rüyada dedenizi görmek, beklediklerinizin gerçekleşeceğini simgelediği gibi, güzel bir bebeğe de işaret eder.

Rüyada ölmüş dedeyi görmek

Akıllı bir akraba veya dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek, karşınıza çıkan engelleri aşacaksınız. Rüyada ölmüş dede görmek bütün sorunlarınızı halledeceksiniz demektir. Aynı zamanda kimi tabircilere göre rüyada ölmüş dedeyi görmek, büyüklerinizden birinin size yaptığı tavsiyeye uymadığınız için onu kırmış olduğunuza yorulur. Bir rivayete göre de, kendinizi dede olmuş görmeniz, sizi bol ve ferah günlerin beklediğine, sağlıklı ve uzun ömürlü olacağınıza yorumlanır. Ölmüş dedenizi görmeniz sevinç demektir.

Rüyada Dede Olmak

Bir başka rivayete göre de: Rüyada dede olduğunu gören kimsenin ömrü uzun ve şansı yüce olur. Bazen de insanin dedesi, çalışması ile tabir edilir. Dedesinin öldüğünü görenin çalışma ve gayreti kesilir. Rüyada dede olduğunu görmek uzun ömre delalet eder.

Rüyada dede olduğunu gören kimsenin ömrü uzun ve şansı yüce olur. Bazen de insanın dedesi, çalışması ile tabir edilir.

Bir kişinin rüyasında dede görmesi; o kimsenin büyüklerinden birinin ona yaptığı tavsiyeye uymadığı için onu gücendirmiş olduğuna işarettir.

Bir başka tabire göre de: Kişinin rüyasında kendisini dede olmuş görmesi; o kimseyi huzurlu günlerin beklediğine, sağlıklı ve uzun ömürlü olacağına yorumlanır.

Bir diğer tabire göre: Kişinin rüyasında dedesini görmesi; değerli bir kimseyi evinde misafir edeceğine işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1377 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

3 Yorum

Zeynep

Zeynep

1 yıl önce

Rüyamda ölmüş olan dedemi yemek yerken gördüm bana sırtını dönmüş ks konuşmuyordu

Havva

Havva

2 yıl önce

Dedem normal da ölü .. dedemi rüyamda gördüm gençlik fotolarını vardı çok yakışıklıydı onlara bakıyorduk köy evındeydık

Taner

Taner

2 yıl önce

4 yaşındaki kızım 2 gün önce ölen annesinin dedesini rüyasında gördüğünü söylüyor. Dedem bana sarıldı beraber toprağın altına yattık diyor. Acaba anlamı nedir?

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi