Rüyada Çöpçü Görmek

Rüyada Çöpçü Görmek, Çöpçü Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada çöpçü görmek yoksul için hayra, zengin için dağınıklığa, Çöpçü bazen insanların günahtan arınmasına vesile olan kişi yahut onun yapacağı tövbeye delalet eder. da , evin hanımının hamile kalmasına, yeni sermayeye ve zenginliğe işarettir. Çöpçü görmek, fakir kimse için hayır ve berekete, zengin için üzüntü ve kedere işarettir. Rüyada görülen çöpçü, insanları tövbe etmeye çağıran ermiş bir kimseye ve bu çağrıya icabet ederek günahlardan tövbe etmeye de işarettir.

İmam Nablusi'ye göre rüyada çöpçü görmek, fakir için hayırdır. Çünkü çöp ve süprüntüler bir çok şeylerden toplanır ve onların fazlalıklarıdır. Zenginler için bu rüya iyi değildir. Bazen de çöpçüyü görmek, rüya sahibinin hanım veya cariyesinin gebeliğine veya zenginliğine ya da renkleri muhtelif sermayenin gelmesine delâlet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada çöpçü görmek, fakir için hayırdır. Zenginler için bu rüya iyi değildir. Bazen de çöpçüyü görmek, rüya sahibinin hanımının gebeliğine veya zenginliğine ya da sermayenin çoğalmasına işarettir.

Rüyada çöpçü olmak genç bir erkek için işinde yükselmeye, orta yaş bir erkek için işlerin bir süre kötü gideceğine işarettir. Bekâr bir kadın için rüyada çöpçü olmak zengin ama iyi olmayan biri ile evlenebileceğine, evli bir kadın için sıkıntılı bir sürece girebileceğine işarettir.

Rüyada çöpçü olduğunu görmek genç bir erkek için iş yaşamında yükselmeye, orta yaş bir erkek için iş yaşamında biraz sıkıntı olacağının işaretidir. Evli bir kadın için sorunlara yorulur. Bekâr bir kadın için varlıklı biriyle mutsuz bir evlilik anlamındadır. Rüyasında çöpçü gören kimse en ummadığı anda sıkıntılarından sıyrılır.

Rüyada çöpçü görmek hayırlıdır. Rüyasında çöpçü olup evlerden veya sokaklardan çöp topladığını gören, büyük bir mevkie ulaşır veya evlatlarından hayır görür. Bir çöplükte çöpleri seçerek bir a doldurduğunu görmek, mesleğinde daha bilgili bir kişi olmak için, bir meslek kursuna devam ettiğine delildir.

Rüyasında bir çöp kamyonunu kullandığını gören, bir meslek kursunda öğretmenlik veya bulunduğu iste amir, müdür, ustabaşı mevkilerine geçer. Çöpler arasında kıymetli bir şey aradığını görmek, amirlerinin kendisinden veya yaptığı isinden memnun olduklarına işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
70 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi