Rüyada Çilli İnsan Görmek

Rüyada Çilli İnsan Görmek

da yüzü çilli bir kimseyi görmek, içinizden atmaya ugrastiginiz bir üzüntüyü atmayi basaracaginiza, çok sevimli bir arkadasinizin sempatisini kazanacaginiza ve bu suretle hayatiniza yeni bir renk ve heyecan katmis olacaginiza delalet eder.

Rüyada çil görmek bolluğa, kısmete, paraya ve yeni gelişmelere, rüyanızda yüzünüzün çillendiğini gördüyseniz kısmetinizin açık olduğuna ve beklemediğiniz güzel olaylarla karşılaşacağınıza işarettir.

Eğer rüyanızda yüzünüzün çillerle kaplı olup bir anda çillerin yok olduğunu gördüyseniz elinizden çıkacak paraya veya mala işaret eder. Rüyada herkesin çilli olduğunu görmek iş ve hayatınızda mutlu olacağınıza, beklediklerinizi bulacağınıza delâlet eder.

Rüyanızda tüm vücudunuzu kaplayan çiller gördüyseniz hayatınızı bütünüyle değiştirecek olumlu gelişmeler yaşayacağınıza, hızlı ve köklü değişimlere işaret eder. Rüyada çillerinizi kapattığınızı gördüyseniz karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendiremeyebileceğinize yorumlanır.

Eğer rüyanızda çilli biriyle arkadaş olduğunuzu gördüyseniz bir tanıdığınızdan güzel haberler alacağınıza, başka bir yoruma göre de rüyada çillendiğini görmek işlenen günahlar için tövbe etmek gerektiğine tabir edilir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
159 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi