Rüyada Bebek Bakmak

Rüyada Bebek Bakmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada erkek bebek görmek, sevince ve sürura işarettir. Çünkü çocuklar hanelerin sevinç kaynağıdır. Yine bir bebeği sevip okşadığını görmek, sevinçli bir habere işarettir. Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir.

da erkek bir bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, lar yoluyla gelecek mirasa delâlet eder. İşsiz güçsüz birinin rüyada bir bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine ve sevineceğine delâlet eder.

Rüyada yeni doğmuş erkek bebek görmek
Rüyada yeni doğmuş bir bebek görmek, üzüntü, keder, zahmet ve mihnet ile tâbir olunur. Çünkü çocuğun büyütülmesinde zahmet ve meşakkat çoktur.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak
Hasta va maraz bir kadının rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder.

Rüyada Erkek Bebeğe Biberonla Süt İçirmek
Bir kimsenin rüyada küçük bir bebeğe biberonla süt içirdiğini görmesi, bir yetimi sevindireceğine; biberona süt doldurduğunu görmesi de, beklenmedik bir yerden eline geçecek paraya delâlet eder.

Rüyada Küçük Kız Bebeği
Bir kimsenin rüyada yere bırakılmış küçük bir kız çocuğunu yerden kaldırdığını veya kucağına alıp o çocuğu uyuttuğunu görmesi, rüya sahibi hapiste yahut sıkıntı ve muhasara altında ise, bunların hepsinden kurtulmasına delâlet eder.

Bebeğin Süt Emmesi
Yine rüyada bir bebeğin süt emdiğini görmek, evdeki rızık ve bereketin bolluğuna delâlet eder.

Yeni Doğmuş Bebek
Yeni doğmuş çocuk Bebek üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya, Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi.

Hasta Kadının Bebek Doğurması
Hasta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Doğum, Beşik, Çocuk. )

Yeni Doğmuş Bebek
Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir.

Rüyada ağlayan erkek bebek görmek
Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Rüyada bebeğin ağladığını ve onu susturmaya çalıştığını görmek, bir ticaretten kazanç için uğraştığına işarettir. Mutlu gülen bebek mutluluğun habercisidir.

Rüyada oyuncak bebek
Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Rüyada bebek, iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir.

Rüyada bebek görmek kısmet açıklığına, sansa işarettir.

Rüyada bebek sevmek
Rüyasında bebeği sevip okşadığını görmek, rüyada bebek sevmek, beklemediği bir yerden sürpriz güzel bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada bebeği cami avlusunda yada bir bahçede terk edilmiş olarak bulmak, uzak akrabasından beklemediği bir mirasa sahip olacağına işaret eder.

Rüyada erkek bebek görmek
Rüyada bebeğin beşiğini sallması, mutluluğa ve bir işe girmeye işarettir. Ayrıca rüyada erkek bebek görmek müjdeye yorumlanır

Rüyada Kız Bebek Görmek
Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, mutluluğa, zorluktan sonra kolaylığa ve zenginliğe işaret eder. Rüyada kız bebek görmek, sevinçli bir işle karşılaşılacağına, bundan mutlu olacağınıza işaret eder.

Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
849 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Seher

Seher

2 yıl önce

Merhaba ben su anda hamileyim ruyamda esimle beraber 2 gunlugune tatile gidiyorduk esim beni bekle gelecegim diyor ve gidiyordu boyle3 veya 4 yaslarinda bir cocuk ailesi tarafindan birakilmis bir sekilde goruyordum alip sahip cikiyordum herkes sahip cikma diyordu ama dinlemiyordum cocugu gezdirmeye cikardim ve cocuk birde birde gozden kayboldu onu aramak icin yola koyuldum hemen aglayarak her yerde sulayman diye bagiriyordum oda beni ariyormus sonunda buldum cocugu ve sarildim ona bir daha da birakmadim uyandim sonra hala ruyanin etsindeyim cocuk cikmiyor aklimdan anlamini cok merak ediyorum

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi