Rüyada Bayır Görmek

Rüyada Bayır Görmek

Rüyada bayır görmek, kişinin çok büyük başarılar elde edeceğine ve amaçlarından hiçbir şekilde ödün vermeden ilerleyeceğine yorumlanır. görülen bayır sabır ve azimle yapacağın çalışma sonunda zafer elde edeceğin demektir. Zor ve güç işleri halletmeye yorulur. Rüyada bayır görmek doğruluğa ve güzellik sayesinde, işini layıkıyla yapılacağına, övgü dolu sözlerin işitileceğine işarettir. Rüyasında bayırda olduğunu gören kimse işinde yükselir ve yönetici olarak başa geçer. Bayırdan inen ise tam tersi, makam kaybına uğrar. Rüyada düz bir yerde bir bayır, şişman bir kimse ile dost olup ondan maddi anlamda fayda görmeye delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada bayır aşağı inmek

Rüyasında bayırdan aşağıya inen kişi işte güçlükle karşılaşır. Rüyada bayır aşağı koşarak indiğini görmek toplumda bazı sorunlar yaşamaya alamettir. Bayırı koşarak yukarı çıkmak yüksek bir makama işarettir. İdeallerin peşinden koşarak, meslekte kariyer yapmanın da işaretidir. Rüyada bir bayıra tırmandığını gören kişi de kendi gayretiyle yükselir ve hatta başa geçer. Rüyada bayır aşağı indiğini görmek kuvvet kaybetmek anlamına da geldiği gibi, iş konularda daha dikkatli davranmanız gerektiğine tabir eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada bayır tırmanmak

Büyük kariyer elde etmek, zenginliğe emin adımlarla ilerlemek manasındadır. Rüyada dik bir bayıra tırmandığını görmek yüksek mevkiye çıkmak ve rakiplerine karşı üstünlük sağlamak demektir. Rüya sahibinin hedefine varacağına, elinden gelenin en iyisini yapacağını, ailesini daha iyi şartlarda yaşayacak hale getireceğini ifade eder. Gönlü alınarak yola getirilen bir dosta ve kişiyi tehlikelerden kurtaran bir eyleme işarettir.

Rüyada Bayır Çıkmak

Sponsorlu Bağlantılar

Bayırı tırmanarak zirveye çıktığını görmek, arzu ettiği şeye nail olmak demektir. Rüyada dik bir bayır çıktığını görmek, ilim öğrenmeye, eğitim görmeye, güzel siyaset yapmaya, sözünde durmaya, iyi bir davranıştan dolayı halk nazarında itibar kazanacağına işarettir. Bayır çıkmak aynı zamanda sıkıntı ve tehlikelerden kurtulmaya veya arzu ettiği şeyi elde edememeye işarettir. İhtiyaç için bayır çıktığını görmek, gayreti nisbetinde maddi ve manevi kazanımlar sağlamaya işarettir.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
24 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi