Sitede 4773 kişi varaz bulutluAğrıAz bulutlu17.2°C

Rüyada abla görmek nedir? rüyada ablayı görmek ne anlama gelir?

Rüyada abla kardeş görülmesi, yakın bir zamanda iyi ve müjdeli bir haberle yorumlanır. Abla rüyasını görmek sevindirici bir habere yada rüyayı gören bekarsa evlenebileceğ...

Rüyada abla görmek nedir? rüyada ablayı görmek ne anlama gelir?

Rüyada abla kardeş görülmesi, yakın bir zamanda iyi ve müjdeli bir haberle yorumlanır. Abla Rüyasını görmek sevindirici bir habere yada Rüyayı gören bekarsa evlenebileceği anlamına gelir. Rüyada abla görmek, yaptığınız işlerde yahut yapacağınız karşılayacağınız zorluklara karşı itibarlı, sağlam birisi tarafından gözetlenip, kollanacağınız olarak tabir edilir. Çünkü abla her zaman gözetip, kolayan kardeştir. Kişinin Rüyada ablasını görmesi, müjdeli haber, sevinç, ferah ve mutluluğa delâlet eder. Bazı tabirciler rüyada ablayı görmeyi, şefkat ve sevgiyle yorumlamıştır.

Rüyada kendi ablasını gören, yakın bir zamanda müjdeli bir haber alacaktır. Hasta için iyleşmeye, Bekar içinde evlenmeye işarettir. Ablanızı veya ablanızın olduğunu görmeniz, bütün işlerinizde, iş yaşantınızda ve işlerinizde koruma göreceğinize, uzun ve sağlıklı bir ömür ile yorumlanır.

Başka bir tabire göre de ablasından büyük bir menfaat göreceği bir haber alacağına, rüyayı görenin ablası yoksa ablası gibi gördüğü birindin aynı şekilde menfaat bulacağı anlamına gelir.

Rüyada abla olmak

Rüyasinda abla olduğunu gören, bekarsa yakında kısetinin açılacağına iyi bir evlilik yapacağına yorumlanır. Rüyayı gören evli bir bayansa, bir kız çocugu doguracağına tabir edilir. Bu rüyayı bir erkek görmüşse beklemediği bir yerden eline biraz para veya mal geçecegine veyahut çok hayırlı, müjdeli bir haber alacağına işarettir.

Rüyada abla öpmek

Rüyada ablasını öpütüğünü gören, Aile içinde sevildiği biri olarak tabir edilir. Rüyada abalının yanaklardan öpmesi, mutlu ve güzel bir geleceğe çıkar. Rüyada ablanın öpmesi ise, kendisinin ev halkına baglığa işaret eder. Yine rüyada ablasının elini öpen kazanç ve zenginliğe kavuşacağının işarettir.

Rüyada ablaya sarılmak

Rüyada ablanıza salrıldığınızı görmek, bütün işlerinizde, iş hayatınızda, yaşantınızda ve girişimlerinizde destek göreceğinize ve bu desteğin uzun ömürlü olacağına tabir edilir. Kimsenin Rüyasında kız kardeşini veya ablasını görmesi, müjdeli ve sevinçli bir habere, ferah ve sürura yorumlanır. Çünkü kardeşler, ablalar, abla yada abi bir araya gelince sevinçleri artar.

Rüyada abla ile telefonda konuşmak

Rüyada ablayla telefonda konuşmak iyi ve güzel haberlere delâlettir. Alacağınız bir haberle sevineceğinizin işaretidir. Ayrıca abla ile telefonda konuşmak hayır ve saadete, akıbetin güzelliğine yorulur.

Rüyada abla ile konuşmak

Yapmış olduğunuz işlerde veya ileriki zamanlarda yapacağınız bir işte önünüze gelecek zorluklar karşısında itibarlı bir kişi tarafından kollanıp gözetleneceğinize tabir olunur. Rüyada ablasıyla konuşan saadete, refaha, bol rızka, mala ve servete kavuşur. Ablayla konuşmak hayır ve berekete kavuşmak olarak yorumlanır.

Rüyada abla ile tartışmak

Rüyada ablayla tartışmak haberdir. Ablasıyla tartıştığını gören yakında iyi bir haber alacaktır. Bu Rüya bekar biri için evlenebileceğini belirtir.

Rüyada abla ile kavga etmek

Rüyada ablayla kavga etmek, ablayı bıçaklamak, ömrünüzün uzun olacağına ve bütün işlerinizde koruma göreceğiniz anlamına gelir. Ablayla kavga ettiğini görmek yada rüyada ablayı dövmek elem ve korktuğu şeylerden halâs olmağa, sevinç ve sürura delâlet eder.

Rüyada ablanın öldüğünü görmek

Bir kişi rüyasında ablasının öldüğünü görürse o kişi üzüntü, sıkıntı ve kederden kurtulacağına işarettir. Hasta birinin rüyada ablasının öldüğünü görmesi, hastalıktan şifa bulacağına tabir edilir. Yine rüyada ablanın ölmesi, kazanca, ticarete ve rızıkın bolluğuna alamettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
37 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi