Sitede 5559 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR27°C

Rüyada Beyaz Gül Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Beyaz Gül Görmek Ne Anlama Gelir?

Güllerin renklerine göre manaları değişir. Rüyada beyaz gül görmek iyiye yorulur. Yeni açan bir gülü toplayan bir genç kız çok kısa zamanda evlenir. Bahçesinde gül ağacı gören bir erkek mesleğinde ilerler hatta en başa geçer.

Rüyada gülün beyazını gören kişi ve ailesinin gelecekte hayırlı ve güzel bir yaşama sahip olacağına inanılmaktadır. Yaşanan problemlerin yakın zamanda biteceğini ve böylece ailesi ile birlikte daha fazla vakit geçirebileceğini işaret etmektedir.

Rüyasında beyaz güller gören kişinin Aile içi bir sorunu varsa, bu sorunların yakın zamanda çözüm bulacağı ve ailenin tamamen mutlu bir geleceğe sahip olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Aile içerisinde yaşanan maddi problemler de bu duruma örnek olabilir. Ayrıca aile içerisinde yaşanan küslüklerin bitmesine ve mutlu bir aile bağı kurulmasına işaret etmektedir.

1- Rüyada Beyaz Gül Aldığını Görmek

Rüyada bembeyaz gülü hediye aldığını gören kişinin hayatında şaşılası bir sürprizin olacağı ve mutlu ve beklenmeyen bir olayın gerçekleşeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında hediye gülü alan kişi refaha kavuşacak ve iş yaşamında çok daha başarılı adımlar atacak demektir.

2- Rüyada Beyaz Gül Demeti Görmek

Rüyada beyazımsı güllerden oluşan demeti gören kişinin yakın bir zamanda yalnızca kendisini değil; ailesini de etkileyen bir durumun içine gireceği ve bu durumdan olumlu bir şekilde çıkacağı düşünülmektedir. Beyazlarla dolu gül demeti görmek aynı zamanda barışa ve kırgınlıkların bitmesine işaret eder.

3- Rüyada Beyaz Gül Koklamak

Rüya sahibi hayırlı bir olayın içerisine girecektir. Bekâr bir kişi ise hayırlı bir kısmet ile tanışacak; eğer evli ise çocuk sahibi olmaya ya da iş yerinde başarı elde etmeye işaret eder.

4- Rüyada Beyaz Gül Yaprakları Görmek

Rüyada görülen beyaza çalan gül yaprakları, yaşanan sıkıntı ve problemleri ifade etmektedir. Beyaz güller etrafındaki yapraklar, yaşanan büyük sorunların kısa bir süre sonra sona ereceğini ifade etmekte olup; sıkıntılardan kurtulmak anlamını taşımaktadır.

5- Rüyada Beyaz Gül Toplamak

Rüyasında bembeyaz güller topladığını gören kişinin başarılı olacağına yorum yapılır. Rüyayı gören kişi, verdiği emek ve çabanın karşılığını alarak başarılı olacaktır. Rüyada beyaz gülleri toplamak, aynı zamanda iş yaşamında başarı ve terfi anlamına gelir. Üzerinde çalışılan iş ve meşguliyetlerin hayırlı ve başarılı bir şekilde tamamlanması anlamına gelir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
15 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi