Rüyada Doğum Yapmak

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyada doğum yapmak: sıkıntılardan kurtulmanın işaretidir. Hayır göreceğinize, ailenizden ve akrabalarınızdan memnun olacağınıza yorumlanır. doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel günlere işarettir. Rüyada hamile bir kadının rüyasında doğum yaptığını görmesi ve bu doğumda bir kız çocuğu doğurduğunu görmesi erkek çocuk doğuracağına işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Erkeğin rüyada eşinin doğumunu görmesi uzun süreli bir zahmetin ardından menfaat elde edilmeye yorulur. Eğer doğan çocuğun cinsiyeti kızsa bu menfaatin daha fazla olacağına işarettir. Rüyada birinin doğum yaptığını görmek; hedefe ulaşmaya, hayalleri gerçekleştirmeye yorulur.

Rüyada doğum yapmak sıkıntıdan kurtulmak demektir. Doğum ağrısı çekmekse zor ve kötü günlerin biteceğini müjdeler. Doğumda kız çocuk doğurduğunu görmek sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince, erkek çocuk doğurmak müjde ve kurtuluşa işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hamile bir kadının rüyada doğum yaptığını görmesi doğum sıkıntılarının geçmesine, rahatlığa, tövbe etmeye ve borcu ödemeye işaret eder. Bekar bir kızın doğum yapması evlenmesine delalet eder. Hastanede doğum yapmak: Bir kimsenin rüyasında hastanede veya bir doğumevinde doğum yaptığını görmesi; yeni atılımlara girişmeye ve yeni iş imkanları aramasına işaret eder.

Doğumda erkek çocuğu doğurmak, ferahlık sevinç, müjde, ağırlıktan kurtulmaya ve selâmete ermeye delâlet eder. Kız doğurduğunu görmek, izzet, şeref, ucuzluk, bolluk, güçlükten sonra kolaylık ve geniş bir rızka delâlet eder.

Kirmanî demiştir ki: Rüyada doğum yapmak, doğan çocuğun kız olması, büyük hayra ermeye alamettir. Erkek çocuk doğurduğunu görmek ise, üzüntü, keder ve gama işaret eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cafer-i Sâdık (r.a.) demiştir ki: Rüyada kadının erkek çocuk doğurduğunu ve çocuğun doğar doğmaz konuştuğunu görse, o kadın dünya ve ahirette selâmete erer.

Ebu Saidü'l-Vaaz da demiştir ki: Bir erkeğin rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, kendisine münasip olmayan bir ağır yük altına gireceğine, sonra ondan kurtulup düşmana zafer bulacağına işaret eder.

Kötü geçen bir doğumda bulunmak; üzüntü ve felakete, Bir doğumda bebeğin öldüğünü görmek; çaresizlik veya perişanlığa işarettir. ;Tanımadığınız birinin doğumuna katıldığınızı ve kolay doğum yaptığını görmek; bir tanıdığınızın başarıya ulaşacağına ve bundan faydalanacağınıza, zor bir doğum geçirdiğini görmek; başarısızlığa yorulur.

Paylaşmak İstermisin?

İmam Cafer Sadık (a.s): (Kadın için) Bir kız çocuğu dünyaya getirdiğinizi görürseniz, zürriyetinizden, ev halkına önderlik edecek bir çocuğun dünyaya geleceğine işarettir.

Rüyada doğum yapmak hayırlı bir rüyadır. Mutluluğa yorumlanır. Dert ve sıkıntıların bitmesi demektir. Sevin ve refaha kavuşmak anlamını gelir. Hedeflerinize ulaşmayı belirtir.

hayır görmeye, aile ve akrabalarınızdan memnun olmaya, üzüntü, dert ve sıkıntıların bitmesine delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1444 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Deniz

Deniz

2 yıl önce

Annem zaten hamile erkek çocuğu olacak yakın bir zamanda rüyamdada annemin erken doğurduğunu görüyordum sonra çocuk aşırı tatlı yakışıklı birşeydi birde kırgın olduğum bir arkadaşımı kardeşimi göstermeye eve götürüyordum cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi