Sitede 12978 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu17.8°C

Rüyada Doğum Yapmak Görmek

Rüyada doğum yapmak sıkıntılardan kurtulmanın işaretidir. Rüyada doğum doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum ağrısı çekmek sıkıntıdan sonr...

Rüyada Doğum Yapmak Görmek

Rüyada doğum yapmak sıkıntılardan kurtulmanın işaretidir. Rüyada doğum doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum Ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel günlere işarettir. Rüyada Hamile bir kadının Rüyasında doğum yaptığını görmesi ve bu doğumda bir kız çocuğu doğurduğunu görmesi erkek çocuk doğuracağına işarettir.

Rüyada doğum yapmak ve doğumda kız kız çocuk doğurduğunu görmek sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince, erkek çocuk doğurduğunu görmek müjde ve kurtuluşa işarettir.

Hamile bir kadının rüyada doğum yaptığını görmesi doğum sıkıntılarının geçmesine, rahatlığa, tövbe etmeye ve borcu ödemeye işaret eder. Bekar bir kızın doğum yapması evlenmesine delalet eder.

Hastanede doğum yapmak: Bir kimsenin rüyasında hastanede veya bir doğumevinde doğum yaptığını görmesi; yeni atılımlara girişmeye ve yeni iş imkanları aramasına işaret eder.

Rüyada erkek çocuğu doğurmak, ferahlık sevinç, müjde, ağırlıktan kurtulmaya ve selâmete ermeye delâlet eder. Kız doğurduğunu görmek, izzet, şeref, ucuzluk, bolluk, güçlükten sonra kolaylık ve geniş bir rızka delâlet eder.

Kirmanî demiştir ki: Rüyada doğum yapmak, doğan çocuğun kız olması, büyük hayra ermeye alamettir. Erkek çocuk doğurduğunu görmek ise, üzüntü, keder ve gama işaret eder.

Cafer-i Sâdık (r.a.) demiştir ki: Rüyada kadının erkek çocuk doğurduğunu ve çocuğun doğar doğmaz konuştuğunu görse, o kadın dünya ve ahirette selâmete erer.

Ebu Saidü'l-Vaaz da demiştir ki: Bir erkeğin rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, kendisine münasip olmayan bir ağır yük altına gireceğine, sonra ondan kurtulup düşmana zafer bulacağına delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
430 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi