Rüyada Çiçekçi Dükkanı Görmek

Genel olarak Rüyada çiçek satışı yapan çiçekçi dükkanı görmek kaza ve kadere razı olan olgun bir Müslümana işaret etmektedir. Güzel kokulu otlar satan kişinin görülmesi de aynı şekilde tabir edilmektedir. Özetlemek gerekirse rüyada çiçekçi dükkanı görmek rüya sahibinin sevinçli bir haber alacağı anlamına gelir. Ayrıca birinin gönlünü alacağı demektir. Dindar birinin rüyada çiçekçi görmesi, çevresindeki insanlara nasihat edeceğine alamettir. Ayrıca halkın onun sözlerinden faydalanacağına işarettir. Herhangi bir dinî endişe tanımayan ahlâksız bir kimsenin rüyada çiçekçi görmesi, üzüntü ve kedere işarettir.


Rüyada çiçekçi görmek, nimet ve menfaate işarettir. Güzel kokulu ve içinde renk renk çiçekler bulunan çiçekçi dükkanı, nimet ve menfaatin çok olmasına işarettir. Rüyada çiçekçi aynı zamanda, farlı kişi ve yerlerden hayır, fayda ve menfaat elde etmeye alamettir. Gösterişli çiçekçi dükkanı ise kolaylıkla ve zahmet çekmeden elde edilen mal ve rızka işarettir.


Rüyada Çiçekçiye Gitmek

Rüya sahibinin rüyasında çiçekçi dükkanına gittiğini görmesi güzellik ve mutluluk anlamına gelir. Çiçekçi görmek yakın bir zamanda karşısına çıkacak hayırlı bir kısmettir. Rüyada çiçekçiye gittiğini görmek, kişinin manevi ve maddi anlamda çektiği sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.


Rüyada Çiçekçiden Çiçek Almak

En sevinçli, ayrıca kişinin mutlu olacağı rüyalardan biridir ve rüyayı gören kişinin yakın zamanda hayır ve mutlulukla karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Rüyada çiçekçiden çiçek alan kişinin sevinçli bir haber alacağı, dileğinin bir bir gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Çiçekçi Dükkânına Girmek

Rüyada vitrininde buket, çelenk, gül, lale benzeri çiçekler bulunan ve bunları almak için çiçekçi dükkanına girmek Kişinin malı, dünyalığı, eşi ve çocuklarına işarettir. Güzel görünümlü çiçekçi dükkânına girmek mutlu bir hayat süreceğiniz demektir.

Bir cevap yazın

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z