Rüyada Çocuğunu Kaybetmek Görmek

Rüyada Çocuğunu Kaybetmek Görmek

Rüyada çocuğunu kaybetmek evlat ile yorumlanır. Aksi şekilde tabir edilir. da çocuğunu kaybeden kadını görmek, ferahlığa, sevince ve yüceliğe işaret eden bir mahzunluktur. bazen bu rüya hayal kırıklığının işarettir.

Rüya sahibinin hayır, fayda ve şifa bulmasına, sorunlarını çözmesine, işlerinde başarı sağlamasına, mutluluk ve sevinç verici olaylarla karşılaşmasına ve hayatını dolu dolu yaşamasına delalettir. Rüyada çocuğunu kaybetmek, rüya sahibi için geçim sıkıntısından kurtulmaya tabir edilir.

Bir kimsenin rüyada çocuğunu kaybetmiş bir kadın görmesi, sevince, ferahlığa ve yüceliğe işarer eder. Rüyada çocuğun başında çıkan bir çıban görmek, temizlik ve paklığa işarettir. Rüyada, çocuğunun delirdiğini yada deli olduğunu görmek, babanın zengin olacağına işaret eder.

Rüyada çocuğunu kaybetmek ve sonra bulmak: Rüya sahibinin yolunda giden hayatında bazı aksilikler yaşanmasına, insanlarla arasında münakaşalar ve anlaşmazlıklar çıkmasına, bazı konularda pek çok kişiyi karşısına alıp yalnız başına yoluna devam etmesine ve bu nedenle ayakları üzerine basmak için gayret göstermesine tabir edilir.

Rüyada çocuğunu kaybetmek ve ağlamak Büyük bir mutluluk yaşamak anlamına gelir. Ağlamak sevinçle tabir edilir. Rüya sahibinin umduğunu bulmasına, beklediği müjdeli haberi almasına, sevdiği kişiyle kavuşup muradına ermesine yorulur. Şans anlamına gelir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
5489 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

3 Yorum

Nuray

Nuray

8 ay önce

Kalabalikta oglumu kaybettim ne anlama gelir

Hacer

Hacer

1 yıl önce

Rüyamda oğluma araba çarptığını gördüm fakat yanına gittiğimde onu bulamadım ve bağırarak ağladım yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Salihe

Salihe

1 yıl önce

Rüyamda çocuğum balık olmuş oluyor ama sus baligi oluyor siyah kilolu bir balik göle atlıyor onu elime alıyorum sudan nefessiz kaldığını görüyorum tekrar atlıyor suya ama bulamıyorum şu bulanık pis bir sus herşey geliyor elime ama birtek oğlum gelmiyor ortalık bir kalabalık oluyorki babasıyla arıyorum bir elbise buluyoruz babasi bak oğlumun mu diye soruyor biri ordan diyorki Asya gölün kenarında çıkmış diyorlar ben eşimle koşuyoruz ve bir kaçta köpek görüyoruz oğlundan için yaşıyor diyorum eşim o sırada daha çok koşuyor ama köpeklerin yanına vardigimzda çocuğum yoktu

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi