Rüyada cinayete tanık olmak ne anlama gelir?

Rüyada cinayete tanık olmak ne anlama gelir?

da bir cinayete tanık olmak: dikkatli ve iyilik sever olmakla tabir edilir. Rüyada cinayete tanık olmak; tedbirli olmanıza, kimse için kötü konuşmamanız gerektiğine, komşularınızın birinin evinde hırsızlık olayının olacağına işarettir. Cinayet işlediğinizi görürseniz, sıkıntılı günlere işaret eder. Eğer kendinizi savunurken cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda yükseleceğiniz anlamındadır.

Bazen bu rüya, maksadına ve arzusuna nail olmaya işaret eder. Kişinin rüyasında kendi gözleri önünde birisinin öldürüldüğünü görmesi; o kimsenin istikbalde çok önemli olaylarla karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada cinayet işlemek nedir?

Bir kişinin rüyada cinayet işlediğini görmesi, fena ve mahzurlu bir iş ile tâbir olunur. Bazı kere de bu rüya, maksadına ve arzusuna nail olmaya delâlet eder.

Birinin öldürüldüğüne tanık olmak

Bir kimsenin rüyasında bir başkasının öldürüldüğünü görmesi; uzun süredir kaybolduğu sanılan bir yakınından haber alacağına işaret eder. Kişinin rüyasında kendi gözleri önünde birisinin öldürüldüğünü görmesi; o kimsenin istikbâlde çok önemli olaylarla karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada birinin öldürüldüğünü görmek

Kirmanî demiştir ki: Rüyada birini öldürdüğünü görmek, uzun ömre işarettir. Bir kişinin rüyasında bir başkasını öldürdüğünü görmesi; eğer ölen kişiyi tanıyorsa ona çok büyük bir iyilik yapacağına, eğer tanımıyorsa yaptığı bir haksızlıktan dolayı büyük bir nedamet duyacağına yorumlanır.

Rüyada cinayet işlemek

Rüyada bir cinayet işlediğini gören mahzurlu bir işe girer. bazen bu rüya, maksadına ve arzusuna nail olmaya delalet eder.

Rüyada cinayete tanık olmak; tedbirli olmanıza, kimse için kötü konuşmamanız gerektiğine, komşularınızın birinin evinde hırsızlık olayının olacağına işarettir.

Cinayet işlediğinizi görürseniz, sıkıntılı günler geçireceğiniz ve bütün işlerinizde başarısız olacağınız anlamına gelir. Eğer kendinizi savunurken cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda yükseleceğiniz anlamındadır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
2014 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi