Rüyada yatak çarşaf görmek ne demek?

Rüyada yatak çarşaf görmek ne demek?

yatak çarşafı görmek; otoriter bir hanıma isarettir. Rüyada beyaz, temiz ve güzel bir yatak çarşafı görmek, kadınlar ve erkekler için iyi bir kariyer ve güzel iş hayatı demektir. Yatak çarşafı rahatlık, kuvvet, emniyet, faydalı kadın ve dinlenmek ile tâbir edilir.

Rüyada görülen çarsaf, rüya sahibinin hanimi veya evinin idarecisidir. Rüyada bir çarsaf içerisinde uyudugunu gören kimse, mütedeyyine bir kadina nail olur. Rüyada görülen çarsaf, kuvvet ve itimat sahibi yahut güzel bir kadindir. Bundan dolayi rüyada çarsafa büründügünü gören kimse, bir kadinla evlenir.

Rüyada geceleyin bir çarşaf alıp onun içinde uyuduğunu görmek, hayırlı bir eşe ve feraha delâlet eder.

Rüyada çarşaf görmek ne anlama gelir

Rüyada yorgan ve çarşaf görmek, kuvvet ve itimad sahibi birine delâlet eder. Bir kimsenin rüyada inciden yapılmış bir yatak çarşafı görmesi, zevcesinin dinde salahına ve Kur'ân-ı Kerim'i ezberlemesine alâmettir.

Beyaz ve güzel çarşaf görmek

Rüyada sörülen çarşaf, yeni beyaz, sık ve kuvvetli dokunmuş ise, rüya sahibinin izzet ve yüksekliğine işarettir. Eğer ince otursa sahibinin dinde hassaslığa delildir.

Erkeğin rüyada çarşaf görmesi

Çarşaf erkek için emanettir. Rüyada çarşaf görmek kadınla tabir edilir. Rüya gören kişi bekarsa çok yakında evleneceğine yorumlanır.

Kadının rüyada çarşaf görmesi

Rüyayı gören kadınsa yakında bir çocuğunun olacağına delalet eder.

Rüyada yataginiz üzerine bir çarsaf serdiginizi veya topladiginizi görmek, hafif bir hastalik geçireceginize ve kisa zamanda iyilesip ayaga kalkacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada yatak çarsafi görmek otoriter bir hanima isarettir. Çarsaf satin aldigini veya çalindigini yahut yandigini gören kimsenin hanimi vefat eder. Rüyada görülen çarsaf, rüya sahibinin hanimi veya evinin idarecisidir. Rüyada bir çarsaf içerisinde uyudugunu gören kimse, mütedeyyine bir kadina nail olur. Rüyada görülen çarsaf, kuvvet ve itimat sahibi yahut güzel bir kadindir. Bundan dolayi rüyada çarsafa büründügünü gören kimse, bir kadinla evlenir.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
1059 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi