Rüyada Tecavüze Uğramak Görmek

Rüyada Tecavüze Uğramak Görmek

da tecavüze uğramak aşk hayatında yaşanacak kötü dönemlere işaret etmekteymiş. Rüyada tecavüze uğramak , aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız kötü günler geçireceksiniz demektir.

Rüyalar insanın ruh hali, iç dünyasının uykudaki yansımasıdır...İnsanlar, hayatında belli bir ilişkiye zorlandığında ya da kişisel alanına sürekli müdahale gösterildiğinde bu tür rüyaları görebiliyorlar..

Tecavüz, bir tarafın kurduğu baskıdır. Bu durumda kişi, aslında istemediği şeylere boyun eğmiştir. Bunu yaptıranın kim olduğu önemli değildir.

Sonuç olarak kişi yapmak istemediklerine zorlanmıştır ...

Rüyada tecavüze uğramak; genç kizlar tarafından sık görülen bir rüyadır ve bundan bahsedilmek istenmez...

İçinde bulunduğunuz bir durumdan dolayı;Korku,endişe duyduğunuza yorumlanır...

Hayatınızın yolunda gitmediği ,Yorulduğunuzu, sıkıntılı günler yaşayacağınıza bazı şeylerin eksikliğini veya ezikliğini yaşadığınızı da gösterir.

iradenizin hakkını verin !!İrade, Allah'ın bize verdiği en büyük hediyelerden biridir. Çünkü biz irademizle doğru kararlar veririz.

bu şu demektir;Bu insan iyi olabilir ama Siz bundan rahatsiz ve huzursuz oluyorsunuz ama sadece O kirilmasin diye de bu ilişkiyi;

Sürdürmek kendi iradenize karşi gelmek hakkını verememektir..

insanın yanlış bir tavır içerisinde olduğu zaman huzursuz oluyor... Huzursuz bir insan ne kendini ne de karşısındakine huzur verebilir...

Lütfen Rüyaya puan verin!
2635 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

4 Yorum

Ayla

Ayla

2 yıl önce

Ruyamda yatiyordum biri geldi yanima esim sandim basimi kaldirdim ve esim degildi en yakin arkadsiydi bana dokunmak istedi ben engel oldum ve kactim sonra ensesinden tutum ve attim

İpek

İpek

2 yıl önce

Ben vallaha hayla rüyanın şokundayıp elim ayağım titriyor

Belinay

Belinay

2 yıl önce

İradenizin hakkını verin diyerek yorumladığı durumu yaşıyorum ne diyeyim ilminize sağlık

Idil

Idil

2 yıl önce

Süper doğru söylüyorsunuz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi