Rektör Çakmak ve Belediye Başkanı Orhan'dan "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına destek

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Çakmak ve Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına destek vereceklerini açıkladı.

Rektör Çakmak ve Belediye Başkanı Orhan'dan "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına destek

Teknik Üniversitesi (ETÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Çakmak ve Aziziye Belediye Başkanı , "Biz Bize Yeteriz m" kampanyasına destek vereceklerini açıkladı.

Belediye Başkanı Orhan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" Milli Dayanışma Kampanyası'na destek vereceğini belirtti.

Kampanyaya 1 maaşıyla destek sağlayacağını ifade eden Orhan, paylaşımında "Biz Allah'ın izni ile hep birbirimize yeteriz." ifadesini kullandı.

ETÜ Rektörü Prof. Dr. Çakmak da sosyal medya paylaşımında, "Cumhurbaşkanımız tarafından başlatılan milli dayanışma hareketi, kadim kültürümüzde bulunan 'Komşusu açken, tok yatan bizden değildir' anlayışının bir yansıması olup bu iyilik hareketini şahsım ve ETÜ ailesi olarak gönülden destekliyoruz." ifadesini kullandı.Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

TOKİ tarafından Ağrı’da inşa edilecek 300 konutun ihalesi yapıldı

Patnos'ta kütüphaneler normalleşmeyle öğrencilere kapılarını açtı

Bakan Pekcan'ın duyurusuyla yeniden açılan Gürbulak Sınır Kapısı'nda hareketlilik

Bir yanı kar bir yanı bahar yaylada göçerlere soğuk engeli

Ağrı'daki Yazıcı Sulama Derivasyon Tüneli inşaatında sona doğru

Yorum Ekle