Ekonomi

Red Bull Yağlı Direk etkinliği Beykoz'da gerçekleştirildi

İSTANBUL - Her yıl Kabotaj Bayramı kutlamaları çerçevesinde kutlanan Red Bull Yağlı Direk etkinliği Beykoz'da düzenlendi.

İSTANBUL - Her yıl Kabotaj Bayramı kutlamaları çerçevesinde kutlanan Red Bull Yağlı Direk etkinliği Beykoz'da düzenlendi.

Red Bull'dan yapılan açıklamaya göre, Beykoz Şişecam Fabrikası İskelesinde gerçekleşen etkinlikte, katılımcıların 40 derecelik bir açıyla yerleştirilmiş ve gres yağına bulanmış direğin ucundaki Türk bayrağını almaya çalıştığı görevi takip eden binlerce kişi eğlenceli anlara tanıklık etti.

Bu yıl Beykoz Belediyesi ev sahipliğinde ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle gerçekleşen etkinlikte, yağa bulanmış direğin ucundaki Türk bayrağını almayı başaran Zafer Ayyıldız mücadelenin kazananı oldu.

Ayyıldız'a ödülünü, kupasını ve madalyasını Beykoz Belediyesi Başkanı Alaattin Köseler takdim etti.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir