Spor

Quick Sigorta, motosiklet tutkunlarını 1. Quick Sigorta Erbaa My Enduro Motofest'te buluşturdu

Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy:
-"Motosiklet festivallerinin tüm ülkede yaygınlaşmasından ve bu gelişmede payımızın olmasından çok mutluyuz"

İSTANBUL - Quick Sigorta, motosiklet tutkunlarını 1. Quick Sigorta Erbaa My Enduro Motofest'te bir araya getirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin dört bir yanından gelen yüzlerce motorcunun katılımıyla Quick Sigorta'nın isim sponsorluğunda düzenlenen 1. Quick Sigorta Erbaa My Enduro Motofest, Tokat'ın Erbaa ilçesindeki Erbaa Park Vadi'de gerçekleştirildi.

Festivalin açılış törenine, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Erbaa Milletvekili Mustafa Arslan ve Erbaa Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak katıldı.

Festival süresince motosiklet gösterileri, şehir turu, halat çekme gibi etkinlikler yapılırken ayrıca yarışmalar ve konserler düzenlendi. İlçede yapılan festival kortejine Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl de motosikletle artçı olarak katıldı.

Açıklamada etkinlikte yaptığı konuşmasına yer verilen Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy, festivalin ilk kez düzenlenmesinin ve Quick Sigorta'nın isim sponsoru olmasının kendileri için büyük bir heyecan kaynağı olduğunu belirtti.

Özsoy, "Motosiklet festivallerinin tüm ülkede yaygınlaşmasından ve bu gelişmede payımızın olmasından çok mutluyuz. Erbaa da bu büyümenin önemli bir ayağı. Bu organizasyonlar, motor sporlarının ve kültürünün gelişimine önemli katkılar sağlayacak. Quick Sigorta olarak, böylesine anlamlı bir etkinliğe destek vermek bizim için büyük bir gurur." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir