Patnos'tan Elazığ'a giden yardım kolisinden çıkan not duygulandırdı

AĞRI - Ağrı'nın Patnos ilçesinde düzenlenen yardım kampanyasıyla Elazığ'a giden yardım kolisinden çıkan not, görenleri duygulandırdı.

Patnos'tan Elazığ'a giden yardım kolisinden çıkan not duygulandırdı

AĞRI - 'nın Patnos ilçesinde düzenlenen yardım kampanyasıyla 'a giden yardım kolisinden çıkan not, görenleri duygulandırdı.

Elazığ ve Malatya'da meydana gelen depremde evleri yıkılan ve hasar gören vatandaşların yaralarını sarmak amacıyla Ağrı'nın Patnos ilçesinde toplanan yardımlar deprem bölgesine ulaştı.

Açılan bir kolinin içinden çıkan kağıt üzerinde ''Selamun Eleykum. Sizler orda üşürkene bizler burada üşüyoruz. Allah sizlerin yardımcınız olsun. Dualarımız sizinle, selametle. Sizleri seviyoruz Allah’a emanet. AĞRI/PATNOS'' yazılı not çıktı.


Editörün Seçtikleri

Ağrı Devlet Hastanesinin bir aylık dezenfektan ihtiyacını akademisyenler üretti

Diyadin'de parklar kapatıldı

Ağrılı kardeşler hediye edilen televizyonla artık EBA TV yayınlarını evlerinden izleyecek

Patnos'ta kavga eden 6 kişiye sosyal mesafeye uymamaktan 18 bin 900 lira ceza kesildi

Ağrı'da kavgaya karışan 6 kişiye 18 bin 900 lira ceza kesildi

3 Yorum

Gazal

Gazal

2 ay önce

Taktir ediyorum hepimiz kardeşiz her an her şey herkesin başına gelebilir Allah vatanımızın milletimizin yardımcısı olsun

İrem

İrem

2 ay önce

Tebrik ederim.. Hepimiz kardeşiz

Kader

Kader

2 ay önce

Bir Patnoslu olarak insanımın bu denli merhametli ve düşünceli olmasından gurur duyuyorum. Ama sadece Patnosta değil cennet yurdumun her köşesinde bu güzel insanlarla karşılaşmak mümkün.
YAŞASIN KARDEŞLİK!!!
LAZIYLA, KÜRDÜYLE, TÜRKÜYLE, ÇERKEZİYLE,ALEVİSİYLE , SÜNNİSİYLE Güzel ülkemin güzel insanıyla el ele verdikten sonra ALLAH'ın izniyle bizleri hiçbir musibet yıldıramaz!!!
SELAM VE DUA İLE...

Yorum Ekle