Patnos'tan Elazığ'a giden yardım kolisinden çıkan not duygulandırdı

AĞRI - Ağrı'nın Patnos ilçesinde düzenlenen yardım kampanyasıyla Elazığ'a giden yardım kolisinden çıkan not, görenleri duygulandırdı.

Patnos'tan Elazığ'a giden yardım kolisinden çıkan not duygulandırdı

AĞRI - 'nın Patnos ilçesinde düzenlenen yardım kampanyasıyla 'a giden yardım kolisinden çıkan not, görenleri duygulandırdı.

Elazığ ve Malatya'da meydana gelen depremde evleri yıkılan ve hasar gören vatandaşların yaralarını sarmak amacıyla Ağrı'nın Patnos ilçesinde toplanan yardımlar deprem bölgesine ulaştı.

Açılan bir kolinin içinden çıkan kağıt üzerinde ''Selamun Eleykum. Sizler orda üşürkene bizler burada üşüyoruz. Allah sizlerin yardımcınız olsun. Dualarımız sizinle, selametle. Sizleri seviyoruz Allah’a emanet. AĞRI/PATNOS'' yazılı not çıktı.


Editörün Seçtikleri

Ağrı'da eczanelerde dezenfektan ilaçlar ve maskeler tükendi

Ağrı'da minik öğrenciler ilk defa tiyatro izledi

Üniversitelerarası Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası Muş'ta sona erdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Koronvirüs Tedbirleri Kapsamında Ağrı'ya geldi

İshak Paşa Sarayı'nda kış güzelliği

3 Yorum

Gazal

Gazal

3 hafta önce

Taktir ediyorum hepimiz kardeşiz her an her şey herkesin başına gelebilir Allah vatanımızın milletimizin yardımcısı olsun

İrem

İrem

3 hafta önce

Tebrik ederim.. Hepimiz kardeşiz

Kader

Kader

3 hafta önce

Bir Patnoslu olarak insanımın bu denli merhametli ve düşünceli olmasından gurur duyuyorum. Ama sadece Patnosta değil cennet yurdumun her köşesinde bu güzel insanlarla karşılaşmak mümkün.
YAŞASIN KARDEŞLİK!!!
LAZIYLA, KÜRDÜYLE, TÜRKÜYLE, ÇERKEZİYLE,ALEVİSİYLE , SÜNNİSİYLE Güzel ülkemin güzel insanıyla el ele verdikten sonra ALLAH'ın izniyle bizleri hiçbir musibet yıldıramaz!!!
SELAM VE DUA İLE...

Yorum Ekle