Ekonomi

Obilet iştiraki Biletal, "Deloitte EMEA En Hızlı Büyüyen 500 Teknoloji Şirketleri" listesinde

Obilet/Biletal Şirketler Grubu Chief Strategy Officer’ı M.Sertaç Keleş:
- "Obilet markamızla Türkiye'nin en çok kullanılan seyahat-turizm platformu olmamızın yanı sıra Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer almaya da devam ediyoruz"

İSTANBUL - Obilet Şirketler Grubu çatısı altında B2B teknoloji faaliyetlerini yürüten Obilet iştiraki Biletal 3. kez EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen ilk 500 teknoloji şirketi arasında yer aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, uluslararası danışmanlık firması Deloitte tarafından Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının sıralandığı "Deloitte Technology Fast 500 EMEA" listesi 2019 yılından bu yana ilk kez yayımlandı. Obilet'in B2B teknoloji iştiraki Biletal, daha önce 2 kez yer aldığı "Deloitte Technology Fast 500 EMEA" araştırmasının 2023 sürümünde bir kez daha yerini aldı.

2018 ve 2019 yıllarında da listede yer alan Biletal, aynı zamanda Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 50 teknoloji şirketinin listelendiği "Deloitte Technology Fast 50 Turkey 2023" listesinde de yer almıştı.

Daha önce Deloitte Technology Fast 500 EMEA'nın 2017 ve 2019 tarihli araştırmalarında en hızlı büyüyen ilk 500 Avrupa-Ortadoğu-Afrika bölgesi teknoloji şirketi arasında yer alan Obilet ise, Türkiye için hazırlanan ve en hızlı büyüyen ilk 50 Türk teknoloji şirketine yer verilen Deloitte Technology Fast 50 Turkey listelerinde de toplamda 6 kez yer alarak bu listeye en çok giren Türk şirketlerinden biri olmuştu.

Açıklamada görüşlerine yer Obilet/Biletal Şirketler Grubu Chief Strategy Officer'ı M.Sertaç Keleş, "B2C biletleme ve rezervasyon faaliyetlerimiz ile biletleme altyapı yazılımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz Obilet markamızla Türkiye'nin en çok kullanılan seyahat-turizm platformu olmamızın yanı sıra Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer almaya da devam ediyoruz." açıklamasında bulundu.

Keleş, Grubumuzun B2B dağıtım ve B2B seyahat teknolojileri faaliyetlerini yürüten Biletal markamız da benzer büyüme oranlarına ulaşmaya devam ederek bir kez daha Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'dan oluşan büyük bir coğrafyanın en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri oldu. Obilet ve Biletal markalarımızla hem kullanıcılarımıza, hem iş ortaklarımıza, hem seyahat-turizm sektörüne, hem de ülkemizdeki teknoloji ekosistemine değer yaratmaya devam etmek en büyük hedefimiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir