Muş Spor

Muşlu antrenöre yeni görev

Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde karate antrenörü olarak görev yapan Aydan Ferhatoğlu, Türkiye Karate Federasyonu tarafından Ümit Genç ve 21 yaş altı Milli Takımlar Teknik Kurulu üyeliğine seçildi.

Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde karate antrenörü olarak görev yapan Aydan Ferhatoğlu, Türkiye Karate Federasyonu tarafından Ümit Genç ve 21 yaş altı Milli Takımlar Teknik Kurulu üyeliğine seçildi.

MUŞ - Muş'ta karate sporunun sevilmesinde önemli bir görev üstlenen, binlerce çocuk ile gencin karate sporuyla tanışmasına vesile olan Antrenör Aydan Ferhatoğlu, emeklerinin karşılığını Ümit Milli Genç ve U21 Milli Takımlar Teknik Kurulu üyeliğine seçilerek almış oldu. Daha önce karate milli takımında antrenör olarak görev yapan Ferhatoğlu, almış olduğu yeni görev ile milli takım sporcularını Avrupa ve dünya şampiyonalarına hazırlayacak. Ferhatoğlu, aynı zamanda tek kadın antrenör olarak görev yapacak.

Ferhatoğlu, Milli Takım Ümit Genç ve U21 Milli Takımlar Teknik Kurulu üyeliğine seçilmesinde kendisine destek verenlere teşekkür ederek, "Türkiye Karate Federasyonu Ümit Genç U21 Teknik Kurul üyeliğine atanmam vesilesi ile bu onurlu görevi bana ilimize ve bölgemize layık gören Federasyon Başkanımız Av. Dr. Aslan Abit Uğuz'a doğu karatesinin gelişmesi için bizlere her türlü desteği sunan Muş Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mehmet Arif Taşdemir ve ekibine, bugünlere gelmemde büyük emeği olan hocam Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Çelebi'ye, desteğini benden esirgemeyen büyükler ve ümit, genç ve U21 teknik kurul ekibine, aileme, dostlarıma ve tüm Muş karate ailesine çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Mehmet Arif Taşdemir, Muş, Spor, Türkiye, Türkiye Karate Federasyonu gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir