Muş Güncel

Muş Valisi Çakır, selde hayatını kaydeden kadının ailesini ziyaret etti

MUŞ - Muş Valisi Avni Çakır, Malazgirt ilçesinde iki gün önce selde hayatını kaybeden Nazar Karataş'ın taziyesine katıldı.

Muş - Muş Valisi Avni Çakır, Malazgirt ilçesinde iki gün önce selde hayatını kaybeden Nazar Karataş'ın taziyesine katıldı.

​​​​​​​Vali Çakır, selden etkilenen Bahçe köyünü ziyaret etti.

Sele kapılarak hayatını kaybeden Karataş için kurulan taziyeye katılan Çakır, acılı aileye başsağlığı diledi.

Bir süre köylülerle sohbet eden Çakır, daha sonra Doğantaş köyüne geçti.

Çakır, burada da köy muhtarı Serhat Söylemez'in oğlu Bünyamin Söylemez için kurulan taziyeye katıldı.

Vali Çakır'a ziyaretçilerinde Malazgirt Kaymakamı Göksu Bayram eşlik etti.

MUŞ - Vali Çakır, selde hayatını kaydeden kadının ailesini ziyaret etti1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Avni Çakır, Göksu Bayram, Malazgirt, Muhtar, Muş gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir