Muş Güncel

Muş Valisi Çakır'dan Jandarma Teşkilatı'nın 185. Yıl Dönümü mesajı

MUŞ - Muş Valisi Avni Çakır, Jandarma Teşkilatı'nın 185. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Muş - Muş Valisi Avni Çakır, Jandarma Teşkilatı'nın 185. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Çakır, mesajında, devletin güvenliğini ve huzurunu sağlayan Türk Jandarma Teşkilatı'nın herkesi gurulandırdığını söyledi.

Köklü tarihi olan jandarma teşkilatının kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle milletin her zaman takdirini kazandığını belirten Çakır, şunları kaydetti:

"Jandarma teşkilatımız, teknolojik donanımı ve disiplinli ordusu ile sağladığı huzur ve asayişin yanında vatandaş odaklı kültürel ve sosyal faaliyetler gerçekleştirmekte, ihtiyaç duyduğu her an vatandaşlarımızın yanında yer almakta. Gücünü yasalardan ve desteğini aziz milletimizden alan jandarma teşkilatımız, vatan sevgisi, iyi eğitimli personeli, modern donanımı, disiplini, kabiliyeti ve görev anlayışıyla daima takdiri hak etmiş ve aynı zamanda hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere bağlılığıyla milletimizin gönlünde özel bir yere sahip olmayı başarmış. Vatanımızın bölünmez bütünlüğünün sembolü Türk Jandarma Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan millet uğruna canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum."(AA)

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Avni Çakır, Jandarma, Muş gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir