Muş Güncel

Muş'ta selde hayatını kaybeden kadının cenazesi toprağa verildi

MUŞ - Muş'un Malazgirt ilçesinde, sağanak nedeniyle meydana gelen selde hayatını kaybeden Nazar Karataş'ın cenazesi, toprağa verildi.

MUŞ - Muş'un Malazgirt ilçesinde, sağanak nedeniyle meydana gelen selde hayatını kaybeden Nazar Karataş'ın cenazesi, toprağa verildi.

Dün ilçeye 42 kilometre uzaklıktaki Bahçe köyünde sağanak sonrası sele kapılarak hayatını kaybeden Karataş'ın cenazesi, Malazgirt Devlet Hastanesi morgundan alınarak köye getirildi.

Köy camisinde kılınan cenaze namazının ardından cenaze, köy mezarlığında toprağa verildi.

Köy Muhtarı Burhan Öztürk, AA muhabirine, selin can kaybına yol açtığını belirterek, "Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın. Köyde maddi zararımız oldu. Kaymakamımız konuyla yakından ilgilendi. Caddede bir menfez vardı. Menfez tıkanınca sular ana yola aktı. Karataş, evine giderken yolda sele kapıldı. Su, yaklaşık 400 metre sürükledi. Çok üzgünüz. Selden dolayı yollarımız da kapandı. Tarım arazileri sular altında kaldı." diye konuştu.

MUŞ - Selde hayatını kaybeden kadının cenazesi toprağa verildi1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Kilometre, Malazgirt, Malazgirt Devlet Hastanesi, Muhtar, Muş gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir