Muş Asayiş

Muş'ta jandarma ekiplerinden Kurban Bayramı denetimi

Muş'ta Kurban Bayramı dolayısıyla jandarma ekipleri, Yaygın Beldesi ile Muş-Bingöl karayolunda denetim gerçekleştirdi.

Muş'ta Kurban Bayramı dolayısıyla jandarma ekipleri, Yaygın Beldesi ile Muş-Bingöl karayolunda denetim gerçekleştirdi.

Muş - İl Jandarma Komutanlığı Kurban Bayramı denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Denetimler sırasında toplamda 7 bin 850 araç kontrol edilirken, çeşitli trafik ihlallerinden dolayı 12 sürücü trafikten men edildi. Ayrıca, hız ve radar kurallarına uymayan 186 araca işlem yapılırken, trafik kurallarını ihlal eden 150 araca da cezai işlem uygulandı.

Jandarma ekiplerinin hem trafik güvenliğini sağlamak hem de bayram süresince vatandaşların huzurlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği bu denetimler, vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı. Ayrıca ekipler, denetim esnasında sürücülere çeşitli ikramlarda bulunarak bayramlarını kutladı.

İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Ekiplerimizce durdurulan araçlarda sürücülere emniyet kemeri takmaları, araç ile seyir halindeyken cep telefonu ile konuşmamaları ve hız limitlerine uymaları konusunda uyarılarda bulundu" denildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Bingöl, Jandarma, Kurban Bayramı, Muş gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir