Muş Güncel

Muş'ta jandarma ekipleri bayram tatilinde denetimlerini sürdürüyor

MUŞ - Muş'ta İl Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri, 9 günlük Kurban Bayramı tatili kapsamında denetimlerini sürdürüyor.

MUŞ - Muş'ta İl Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri, 9 günlük Kurban Bayramı tatili kapsamında denetimlerini sürdürüyor.

Jandarma trafik ekipleri, Kurban Bayramı tatili kapsamında Muş-Bingöl kara yolunda denetim yaptı.

Sürücü ve yolculara emniyet kemeri takmaları, seyir halindeyken cep telefonu kullanmamaları ve hız limitlerine uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Tatil süresince yapılan denetimlerde yolculara ve sürücülere ikramda bulunan ekipler, 7 bin 850 aracı denetledi, 336 araç hakkında işlem yaptı.

Muş
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bingöl, Jandarma, Kurban Bayramı, Muş gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir