Muş Güncel

Muş'ta fotoğraf sergisi ve kitap standı açıldı

MUŞ - Muşlu yazar ve fotoğraf sanatçılarının açtığı fotoğraf sergisi ve kitap standı ilgi gördü.

Muş - Muşlu yazar ve fotoğraf sanatçılarının açtığı fotoğraf sergisi ve kitap standı ilgi gördü.

Atatürk Çocuk Parkı önünde açılan stanta Muşlu 6 yazarın eserleri yer yer aldı, fotoğraf sanatçılarının Muş'un tarihi ve doğal güzelliklerini yansıtan 22 fotoğrafı sergilendi.

Vatandaşlar ise sanatçıların çaldığı keman eşliğinde sergiyi gezdi.

Yazarlardan Fatma Şenkaya, gazetecilere, amaçlarının kitap okuma alışkanlığını geliştirmek olduğunu söyledi.

Şenkaya, "13 yaşımdan beri kitap yazıyorum ve şu an 21 yaşındayım. Amacım, coğrafyamızda kitapları sevdirmek. Muş'ta, sokakta fotoğraf sergisi ve kitap etkinliğini düzenliyoruz. İnsanların ilgisinden çok memnunum." dedi.

Muzaffer Göç ise yaklaşık 10 yıldır doğa fotoğrafçılığı yaptığını belirterek, "Üçüncü sergimi açtım. Doğa fotoğrafçılığını hobi olarak yapıyorum. Muşlu yazarlarla güzel bir etkinlik düzenledik. Amacımız, Muş'un tanıtımını yapmak." dedi.

Muş
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Muş, Şenkaya gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir