Muş Güncel

Muş'ta asfalt çalışmaları sürüyor

MUŞ - Muş Belediyesinin kentteki cadde ve sokaklarda yürüttüğü asfalt çalışmaları devam ediyor.

MUŞ - Muş Belediyesinin kentteki cadde ve sokaklarda yürüttüğü asfalt çalışmaları devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Sütlüce Mahallesi Merhum Fikret Caddesi'ndeki asfalt seriminde sona gelindi.

Belediye Başkanı Feyat Asya, kentte devam eden üst yapı projelerini kış öncesi hızlandırdıklarını belirtti.

Hürriyet, Eski Erzurum ve Cumhuriyet caddelerindeki kapsamlı üstyapı çalışmalarının yanı sıra mahalle aralarındaki yolları da yenilediklerini ifade eden Asya, "Bu kapsamda Sütlüce Mahallesi Fikret Şener Caddesi'nde yapılan asfalt çalışmalarında sona gelindi. Yoğun olarak kullanılan ve okulların bulunduğu caddeyi yenileyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Tabi zamanla yarışarak projelerimizi hayata geçiriyoruz. Çalışmalarımız mevsim koşullarından dolayı kısıtlı ancak hedeflediğimiz çalışmaları kar başlamadan öncesi tamamlamayı hedefliyoruz." diye konuştu.

Muş
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Erzurum, Feyat Asya, Muş, Muş Belediyesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir