Muş DKMP ve jandarma, kaçak avcılara göz açtırmıyor

Muş Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ile jandarma ekiplerinin denetimleri sonucu kaçak avcılık yapan şahıslara göz açtırılmıyor.

Muş Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ile jandarma ekiplerinin denetimleri sonucu kaçak avcılık yapan şahıslara göz açtırılmıyor.

Muş - Muş Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ile Varto İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, av koruma ve denetimleri aralıksız sürdürüyor. Bu çalışmalar çerçevesinde yapılan av koruma ve denetimleri sırasında yakalanan 4 kaçak avcıya idari ve tazminat cezası olmak üzere toplamda 14 bin 886 lira para cezası kesildi. Varto İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin de desteği ile 2 takozsuz tüfeğe el konuldu. Ekipler, desteklerinden Varto İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı ekiplerine teşekkür etti. Kaynak: İHA

Anadolu Ajansı ve İHA'nın sağladığı tüm Muş haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin herhangi bir içerik değişikliği yapmadan, ajanslardan alındığı haliyle direkt olarak yayınlanmaktadır. Muş Haberleri kategorisinde yer alan tüm haberlerin yasal sorumluluğu ilgili haber ajanslarına aittir.
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Jandarma, Muş, Varto ve Muş'un dört bir yanından Çevre haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir