Ağrı Güncel

Murat Kanyonunda küresel ısınmaya farkındalık yürüyüşü

Bazid Dağcılık Kulübü üyeleri, küresel ısınmaya dikkat çekmek amasıyla Murat Kanyonu'nda yürüyüş yaptı.

Bazid Dağcılık Kulübü üyeleri, küresel ısınmaya dikkat çekmek amasıyla Murat Kanyonu'nda yürüyüş yaptı.

Ağrı - Bazid Dağcılık Doğa Sporları Spor Kulübü, 2024 yılının ilk doğa yürüyüşünü Ağrı'nın Diyadin ilçesinde bulunan ve kilometrelerce uzunluğa sahip olan Murat Kanyonu'nda gerçekleştirdi. Küresel ısınma ve doğa tahribatına dikkat çekmek için yaptıkları doğa yürüyüşleri tanınan kulüp, Diyadin Millet Bahçesi'nden başlayıp Köprü Kaplıcasına kadar yürüyüş yaparak farkındalık oluşturdular.

Murat Kanyonunda küresel ısınmaya farkındalık yürüyüşü1
Murat Kanyonunda küresel ısınmaya farkındalık yürüyüşü2
Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Diyadin, Kilometre, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir