Van Güncel

Muradiye'de açık havada sinema etkinliği yapıldı

VAN - Van'ın Muradiye ilçesinde açık havada düzenlenen etkinlikte çocuklar, film izledi.

VAN - Van'ın Muradiye ilçesinde açık havada düzenlenen etkinlikte çocuklar, film izledi.

Muradiye Belediyesi'nin kırsal mahallelerde yaşayan çocuklar için kültür sanat etkinlikleri devam ediyor.

Bu kapsamda, Alkasnak Mahallesi'nde okulun bahçesine kurulan açık havada sinemasında çocuklar, velileri ve protokol üyeleriyle "Neşeli Günler" filmini izledi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Melih Aydoğan, yaptığı konuşmada, sonbahar kültür ve sanat etkinliklerine başladıklarını söyledi.

Etkinliğin ilgi gördüğünü belirten Aydoğan, "Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya, kültürel ve sosyal etkinlikleri devam ettirmeye gayret edeceğiz. Bugün de bu etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz. Açık hava sinemalarını devam ettireceğiz. Herkesi bu coşkuya ortak olmaya devam edeceğiz. Etkinlikler şenlik havasında geçiyor. Çocuklarımız ve ailelerimiz mutlu oluyor." dedi.

Öğrenci Pınar Hanavcı da "İlk kez açık havada sinema izledim. Çok eğlendik. Herkese teşekkür ederim." dedi.

Etkinlikte çocuklara çikolata ve pamuk şekeri ikram edildi.

Muradiye
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Melih Aydoğan, Muradiye, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir