Hakkari Güncel

Müdür Atael, ilçede inşaatı devam edem okul ve kurumları yerinde inceledi

Hakkari'nin Yüksekova İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Atael ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Özmen'le beraber farklı noktalarda inşaattı devam eden okul ve kurum binaları gezerek yerinde inceledi.

Hakkari'nin Yüksekova İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Atael ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Özmen'le beraber farklı noktalarda inşaattı devam eden okul ve kurum binaları gezerek yerinde inceledi.

Hakkâri - Müdür Atael ve beraberindekilerle ilçenin farklı noktalarında yapımı devam eden okul ve kurum inşaatlarında incelemelerde bulundu. Atael, tatil nedeniyle devam tüm hızıyla süren çalışmaları yerinde gezerek bitiş noktasında yetkililerden tek tek bilgi aldı.

Yüksekova'nın geleceği için eğitimin en büyük hizmet çağını yaşadıklarını belirten Müdür Atael, "Tüm hızıyla devam eden okul ve kurum inşaat çalışmalarımızı yerinde gezip inceliyoruz. İnşallah Yüksekova'ya yakışacak okul ve kurumlar yükseliyor. Bizde Yüksekova Milli Eğitim Müdürlüğü olarak durumdan eğitimin geleceği için çalışıyoruz" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari, Yüksekova, Yusuf Atael gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir