Ekonomi

Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel'e "Women of Excellence"tan "Yenilikçi" ödülü

Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel:
- "Çalışmalarımızın hem ülkemizde hem de Amerika'da konunun uzmanları tarafından takdir edilerek ödüllerle taçlandırılması bizim için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağı"

İSTANBUL

Women of Excellence

ödüllerinde Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel'e "Yenilikçi" ödülü verildi.

Şirket açıklamasına göre, Path to Purchase Institute tarafından yedincisi düzenlenen "Women of Excellence" ödülleri Şikago'da gerçekleştirilen törende sahiplerini buldu. Kadın perakendecilerin, marka, pazarlama ve ajans yöneticilerinin pazarlama sektöründe etki yaratan başarılı çalışmaları 6 farklı kategoride ödüllendirildi.

"Yılın Yöneticisi", "Teknoloji", "Yenilikçi", "İş Mükemmelliği", "Mentorluk" ve "Sektör Etkisi" kategorilerinde ödüllerin verildiği törende, 36 kadın lider başarılı çalışmalarından dolayı ödül aldı. Törende, Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel'e "Yenilikçi" ödülü verildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel, Türkiye'nin ilk perakende medya şirketi Mimeda ile şirketlerin mağaza içi dijital ekranlar ve kişiselleştirilmiş reklamcılık aracılığıyla yeni pazarlama stratejileri uygulamalarını sağladıklarını belirterek, "Birinci yılımızı geride bırakırken, perakende medya alanında kısa zamanda önemli çalışmalara imza attık.

Bu çalışmalarımızın hem ülkemizde hem de Amerika'da konunun uzmanları tarafından takdir edilerek ödüllerle taçlandırılması bizim için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağı. Hikayemize gönülden inanan tüm ekip arkadaşlarıma ve güçlü desteği ile her zaman yanımızda olan Migros ekiplerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.

"Women of Excellence" ödülleri mağaza içi deneyim, dijital ticaret, perakende medya, marka pazarlaması, tüketici trendleri, alışveriş davranışları, içgörüler ve analizler gibi pek çok farklı alanda başarıya ulaşan çalışmalarının değerlendirilmesi sonucunda sahiplerini buluyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir