MediaMarkt'ta Şahane Cuma bu akşam Burcu Esmersoy'la başlıyor

İSTANBUL - MediaMarkt, Şahane Cuma'ya özel düzenlediği etkinlik kapsamında Burcu Esmersoy'la iş birliğine giderek, Metropol İstanbul AVM'de yer alan mağazasında özel bir etkinlik gerçekleştirecek.

MediaMarkt'ta Şahane Cuma bu akşam Burcu Esmersoy'la başlıyor

İSTANBUL - , Şahane Cuma'ya özel düzenlediği etkinlik kapsamında Burcu Esmersoy'la iş birliğine giderek, Metropol İstanbul AVM'de yer alan mağazasında özel bir etkinlik gerçekleştirecek.

MediaMarkt açıklamasına göre, bu akşam gerçekleşecek etkinlikte ünlü isim Burcu Esmersoy, MediaMarkt mağazasında teknoloji severlerle buluşacak. Etkinlik tüm katılımcılara açık olacak. Böylece Şahane Cuma indirimleri Türkiye'deki tüm MediaMarkt mağazalarında bu akşamdan tüketiciye sunulacak.

- Geçen yıl da erken başlamıştı

MediaMarkt Türkiye, geçen yıl da Levent Merkez Mağazası'nda Didem Soydan ve Umut Eker ile Şahane Cuma'yı erken başlatmış, ikili mağazanın açılışını bekleyen yüzlerce teknolojiseverle birlikte patlamış mısır yiyip sahlep keyfi yapmıştı.

Sevenleriyle bol bol fotoğraf çektiren ikili, elektronikseverlerle indirimler ve ürünlerle ilgili de sohbet etmişti.(AA)

Editörün Seçtikleri

Ağrı'da sel felaketinde işçiler ölümle burun buruna geldi

Ağrı'da köylerin zarar gördüğü selde 100'e yakın koyun telef oldu

Ağrı Dağı için turizm projesi yarışması düzenlenecek

Ağrı'da 11 Temmuz Dünya Nüfus Gününü kutladı

Kurban Bayramı öncesi Ağrı'dan yurdun batısındaki illere kurbanlık sevkiyatı başladı

Yorum Ekle