Ekonomi

MediaMarkt'ın "Futbol Coşkusunun Tam Zamanı" kampanyası devam ediyor

İSTANBUL - MediaMarkt'ın EURO 2024'e özel başta büyük ekran televizyonlar olmak üzere pek çok ürünü kapsayan kampanyası devam ediyor.

İSTANBUL - MediaMarkt'ın EURO 2024'e özel başta büyük ekran televizyonlar olmak üzere pek çok ürünü kapsayan kampanyası devam ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, MediaMarkt, futbol tutkunlarının EURO 2024 heyecanını, büyük ekran televizyonlar ve Wi-Fi sistemleri dahil birçok ürünü kapsayan "Futbol Coşkusunun Tam Zamanı" kampanyasıyla taçlandırıyor.

17 Haziran'a kadar devam edecek kampanya kapsamında, tablet ve akıllı telefonların yanı sıra 4K Ultra HD LED televizyonlardan kablosuz Wi-Fi sistemine, maç keyfini ev rahatlığında ve dev ekranda yaşamak isteyenler için birçok cazip seçenek sunuluyor.

MediaMarkt'ın devam eden kampanyası kapsamında, "TP-LINK Deco X20 (3-pack) 3'lü Wi-Fi 6 sistemi" 6 bin 999 lira, "TCL 65P735 ekran uydu alıcılı Google Smart 4K Ultra HD LED televizyon" 26 bin 999 lira, "Apple 10. Nesil iPad 10.9 Wi-Fi 256GB Tablet" 21 bin 499 lira, "HP Victus/ Intel I5-13420H/16 GB Ram/ 512 GB SSD oyun bilgisayarı" 29 bin 999 lira, "Samsung Galaxy S23 FE 256 GB akıllı telefon" 24 bin 499 liradan satışa çıktı.

Kampanya, MediaMarkt'ın Türkiye genelindeki 98 mağaza ve çevrim içi alışveriş sitesinde geçerli.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir