Malazgirt'te "Hoş Geldin Bebek" projesi

MUŞ - Malazgirt Kaymakamlığınca hayata geçirilen "Hoş Geldin Bebek" projesi kapsamında yeni doğum yapan annelere bebeğin ihtiyaçlarının yer aldığı bebek seti hediye edildi.

Malazgirt'te "Hoş Geldin Bebek" projesi

MUŞ - Kaymakamlığınca hayata geçirilen "Hoş Geldin Bebek" projesi kapsamında yeni doğum yapan annelere bebeğin ihtiyaçlarının yer aldığı bebek seti hediye edildi.

Kaymakam Emre Yalçın'ın talimatı doğrultusunda Malazgirt Devlet Hastanesinde uygulanan proje ile doğum yapan annelere bebekleri için giyim, bakım ve temizlik malzemesi desteği sunuldu.

Hazırlanan bebek setleri, Başhekim Zekeriya Hannarici tarafından lere teslim edildi.

Hannarici, desteklerinden dolayı Kaymakam Yalçın'a teşekkür ederek, proje ile ailelerin mutluluğuna ortak olduklarını söyledi.

Proje kapsamında koronavirüs ile mücadeleyle geçen bu süreçte ailelere katkıda bulunulduğunu belirten Hannarici, "İlçemizde dünyaya gelen bebeklerimizin ilk günlerinde ihtiyaçlarını karşılayarak seti annelerimize hediye ediyoruz. Bu dönemde bu projenin bir parçası olmak beni ve hastane ekibimi ziyadesiyle memnun etmiştir. Yeni doğan yavruların güzel yarınları olsun." diye konuştu.Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin yargılanan amcadan "Leyla benim ciğerim" savunması

Ağrı'da sınavlara hazırlanan öğrenciler için ücretsiz kurs düzenleniyor

Ağrı'daki selde 2 bin dekar tarım arazisi zarar gördü, 2 ahır yıkıldı

Ağrı'da etkili olan sağanak köylerde hasara neden oldu

Ağrı'da otomobilin çarpmasıyla devrilen elektrik direği trafiği aksattı

Yorum Ekle