Muş Güncel

Malazgirt Kaymakamı Bayram, Belediye Başkanı Altın'ı ziyaret etti

MUŞ - Malazgirt Kaymakamı Göksu Bayram, Belediye Başkanı Cengiz Altın'ı ziyaret etti.

MUŞ - Malazgirt Kaymakamı Göksu Bayram, Belediye Başkanı Cengiz Altın'ı ziyaret etti.

Başkan Altın, Kaymakam Bayram'a yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Malazgirt Belediyesi olarak birçok önemli çalışmaya imza attıklarını belirten Altın, "Kaymakamlık ile el ele vererek vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz. Malazgirt ilçesinin yarınının bugününden daha iyi olması için çalışıyoruz. Bir kez daha ilçemize hoş geldiniz diyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum." dedi.

Kaymakam Göksu Bayram ise Başkan Altın'a teşekkür ederek, Malazgirt için el ele vererek başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

Malazgirt Kaymakamı Bayram, Belediye Başkanı Altın
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Cengiz Altın, Göksu Bayram, Kaymakamlık, Malazgirt, Malazgirt Belediyesi, Muş gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir