Malatya'da, "Gençlik, Şuur, Özgüven ve İletişim" konferansı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi ve Malatya İl Emniyet Müdürlüğü'nün işbirliğiyle "Kariyer ve Marka Sohbetleri" kapsamında "Gençlik, Şuur, Özgüven ve İletişim" konulu konferans düzenlendi.

Malatya'da, "Gençlik, Şuur, Özgüven ve İletişim" konferansı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi ve Malatya İl Emniyet Müdürlüğü'nün işbirliğiyle ''Kariyer ve Marka Sohbetleri'' kapsamında ''Gençlik, Şuur, Özgüven ve İletişim'' konulu konferans düzenlendi.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Emniyet Başmüfettişi, 1. Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Sula, ''Kariyer ve Marka Sohbetleri''nde ''Gençlik, Şuur, Özgüven ve İletişim'' konulu konferans verdi.

Konferansın açılışında konuşan Üniversite Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, akademik ve araştırma faaliyetlerinin yanında kültürel, sosyal ve toplumsal konulara da duyarlı olan bir üniversite olduklarını belirtti.

Gençlerin sadece mesleğin ilk aşaması için hazırlanmalarının yeterli olmadığını aktaran Karabulut, ''Yeni teknolojiler yaşamımızı hiç durmadan değiştirmektedir. Uluslararası değişiklikler günlük yaşamımızı doğrudan etkiliyor. O nedenle yerel değerlerden kopmayan, ama evrensel değerleri de iyi bilen ve takip eden bir gençlik yetiştirmemiz kaçınılmazdır.'' ifadelerini kullandı.

Emniyet Başmüfettişi, 1. Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Sula ise gençlik, şuur, özgüven ve iletişim konularında öğrencilere konferans verdi.
Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Ağrı'da koronavirüsle ilgili ek tedbirler alındı

Ağrı Emniyet Müdürü Nihat Özen: lütfen evden çıkmayın

Ağrı'da vatandaşlar "Evde kal" çağrısına uyuyor

Yeşilay Ağrı Şubesi'nden Evde Kal Çağrısı

Ağrı'da yakacağı biten aile polisin getirdiği odunla ısınacak

Yorum Ekle