Ekonomi

M Oil'den Ziraat Bankası Bankkart sahiplerine özel kampanya

İSTANBUL - Ziraat Bankası ve M Oil işbirliğinde gerçekleştirilen kampanya kapsamında Bankkart kullanıcıları 175 liraya kadar Bankkart Lira kazanabiliyorlar.

İSTANBUL - Ziraat Bankası ve M Oil işbirliğinde gerçekleştirilen kampanya kapsamında Bankkart kullanıcıları 175 liraya kadar Bankkart Lira kazanabiliyorlar.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 1 Ocak -15 Şubat arasında geçerli olacak kampanyada, Bankkart anlaşmalı M Oil istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri 4'üncü akaryakıt ya da otogaz alışverişine 175 TL Bankkart Lira hediye ediliyor.

Kampanyadan faydalanmak için hem kredi kartı hem de banka kartı özelliğine sahip Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşterilerin ilk alışverişlerinden önce Bankkart Mobil, www.bankkart.com.tr veya SMS ile katılım sağlamaları gerekiyor. SMS ile katılacak kullanıcıların ise Ziraat Bankası'nda kayıtlı Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait cep telefonlarından "MOIL" yazıp 4757'ye SMS göndermeleri yeterli olacak.

Ödül kazanımı için aynı gün içerisinde 750 TL ve üzeri yapılacak harcamalardan sadece biri kampanyaya dahilken ödül kazanımına ilişkin bilgi hem işlem fişi üzerinde ve Bankkart Mobil'de yer alacak hem de SMS ile bildirilecek. Bankkart ücretsiz kartların dahil olmadığı kampanyaya asıl kart sahipleri katılabiliyor ve ek kartlar ile sanal kartlar üzerinden yapılan harcamalar, asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil ediliyor.

Müşteri bazlı olan ve bir müşterinin sadece bir kez katılıp toplamda en fazla 175 lira Bankkart Lira kazanılabildiği kampanyada hediye para, kampanya koşullarını yerine getiren müşterinin kartına 22 Şubat'ta yüklenecek ve 23 Mart saat 23.59'a kadar Bankkart üyesi M Oil istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecek.

Bankkart üyesi M Oil istasyonları www.bankkart.com.tr ve Bankkart Mobil'den öğrenilebiliyorken ayrıca kampanya hakkındaki daha fazla detaylı bilgiye https://moil.com.tr/kampanyalar, www.bankkart.com.tr ve Bankkart Mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir