Erzincan Güncel

"Logo Terapi ve İç Huzur" eğitimi düzenlendi

Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü çalışanlarına "Logo Terapi ve İç Huzur" konulu eğitim düzenlendi.

Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü çalışanlarına "Logo Terapi ve İç Huzur" konulu eğitim düzenlendi.

Erzincan - Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Öğretim Görevlisi İbrahim Kubilay Zalanköy tarafından Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü çalışanlarına "Logo Terapi ve İç Huzur" konulu eğitim verildi. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün konferans salonunda düzenlenen eğitim il müdürlüğünde görev alan çalışanların katılımıyla gerçekleştirildi. Eğitimin tamamlanmasının ardından katılımcılar, eğitimci Zalanköy'e teşekkürlerini iletti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ali Yıldırım, Erzincan, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir