Ekonomi

Koçfinans, Türkiye'nin en iyi işverenleri arasında yer aldı

Koçfinans İnsan, Kültür ve Dönüşüm Lideri Güzide Ulufer:
- "Çalışan deneyimine öncelik vermeye, işveren marka imajımızı güçlendirmeye ve yeni yetenekleri bünyemize katmaya devam edeceğiz"

İSTANBUL - Koçfinans, Great Place To Work tarafından "En İyi İşveren Ödülü"ne layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Koçfinans, Great Place To Work'ün global ölçekteki kriterlere göre hazırladığı ve şirket çalışanlarının değerlendirmesine sunulan anket sonuçlarına göre "En İyi İşveren Ödülü"nün sahibi oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Koçfinans İnsan, Kültür ve Dönüşüm Lideri Güzide Ulufer, çalışanlarıyla olan ilişkilerini güven, şeffaflık ve samimiyet değerleri çerçevesinde yürüttüklerini belirtti.

İnsan ve kültür stratejilerinin Koçfinans çalışanlarında karşılık bulmasından çok mutlu olduklarını kaydeden Ulufer, "Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşteri deneyimini maksimum seviyeye çıkarmamızın arkasındaki gücün çalışan bağlılığı olduğunu düşünüyoruz." ifadelerini kullandı.

Ulufer, Koçfinans'taki her çalışanın kişisel gelişimini ve verimliliğini artırmak amacında olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Çalışanlarımız çevik yönetim anlayışını benimsiyor. Tüm şirket genelinde bu anlayışla çalışıyoruz. İnsan ve kültür alanındaki yaklaşımları değerlendiren Great Place To Work gibi prestijli platformlardan ödül almak bizi daha fazlasını yapmak için motive ediyor. Geçtiğimiz yıl aldığımız sertifikamızı bu yıl ödülle taçlandırmak çok kıymetli. Bundan sonraki dönemde de çalışan deneyimine öncelik vermeye, işveren marka imajımızı güçlendirmeye ve yeni yetenekleri bünyemize katmaya devam edeceğiz."

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir