Kırıkkale'den Ağrı'ya 40 öğrenci geldi

AĞRI - İçişleri Bakanlığınca yürütülen "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Kırıkkale'den Ağrı'ya gelen 40 öğrenci, tarihi ve turistik yerleri gezdi.

Kırıkkale'den Ağrı'ya 40 öğrenci geldi

AĞRI - İçişleri Bakanlığınca yürütülen "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Kırıkkale'den 'ya gelen 40 öğrenci, tarihi ve turistik yerleri gezdi.

4 gün süren program kapsamında ilçesindeki ile kentin diğer tarihi yerlerini gezen öğrenciler, Ağrı Gençlik Merkezini de ziyaret etti.

Gençlik Merkezi gönüllüleriyle bir araya gelen öğrenciler, çevre temizliği konusunda duyarlılık oluşturmak amacıyla şehir mezarlığında çöp topladı.

Ağrı Gençlik Merkezi gönüllüsü Cihangir Aslan, Kırıkkale'den Ağrı'ya gelen gençlerle tarihi ve turistik yerleri gezdiklerini söyledi.

Gençlerle şehir mezarlığında temizlik çalışması da yaptıklarını belirten Aslan, şunları kaydetti:

"Sıcak havaya rağmen bizimle mezarlığı temizleyen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Mezarlık temizliğindeki amacımız milli ve manevi değerlerimizi canlı tutabilmek, saygı, sevgi ve hoşgörü gibi erdemleri hatırlatabilmektir. Vatandaşlarımızda ve gönüllü gençlerimizde duyarlılık kazandırmak istedik."(AA)

ağrı biz Anadoluyuz projesi1

ağrı biz Anadoluyuz projesi2

ağrı biz Anadoluyuz projesi3

ağrı biz Anadoluyuz projesi4

Editörün Seçtikleri

Ağrı'da lokanta, restoran ve kafeler yeniden açılmak için hazırlık yapıyor

Ağrı'da kar sularıyla beslenen şelale görsel şölen sunuyor

THY, 1 Haziran'dan itibaren tarifeli seferlere başlayacak

Ağrı Valisi Elban: Koronavirüs vaka sayımız 30 civarında

İşadamı Mehmet Ali Çelik'ten taziye teşekkür mesajı

1 Yorum

Ağrılı

Ağrılı

1 yıl önce

Keşke mezarlığımızı, piknik alanlarımızı, sokagimizi ve caddemizi temiz tutmayı öğrebilseydik de elin çocuklarına bu işi yaptirmasaydik...

Yorum Ekle