Ekonomi

Kiğılı'nın smokin koleksiyonu şıklığı ve rahatlığı artırıyor

İSTANBUL - Kiğılı, "Kiğılı'dasın Rahatsın" mottosunu smokin koleksiyonunda yaşatıyor.

İSTANBUL - Kiğılı, "Kiğılı'dasın Rahatsın" mottosunu smokin koleksiyonunda yaşatıyor.

Markadan yapılan açıklamaya göre, Kiğılı, smokin koleksiyonuyla klasik smokin anlayışını güncel modasına uyarlayarak zarif görünüm vadediyor.

Zarif kesimleri ve kaliteli kumaşlarıyla dikkati çeken smokinler, her tarza ve vücut tipine uygun seçenekleriyle geniş bir yelpaze sunuyor.

Kiğılı'nın smokin koleksiyonu geleneksel smokin tarzını koruyarak ve modern detaylar ekleyerek her erkeğin kişisel tarzını yansıtmasına olanak tanıyor.

Koleksiyonda yer alan ceketlerin özel yaka detaylarının çıkarılabilir olması, kullanım rahatlığı verirken, sıcak ve soğuk hava koşullarının yarattığı olumsuzlukları önleyen kumaş yapısı da yüksek performans gösteriyor.

Kiğılı smokin koleksiyonu, farklı renk ve dokudaki parçalarla kombin oluşturmaya olanak sağlıyor.

Kullanıcılar, koleksiyonu, renkli bir gömlekle veya tişörtle, kravatlı veya kravatsız, ister papyonlu, ister spor ayakkabılarla tercih edebiliyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir