Ekonomi

Kibar Holding'te üst düzey atama

İSTANBUL - Kibar Holding İç Denetimden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Erhan Fatih Anlar getirildi.

İSTANBUL - Kibar Holding İç Denetimden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Erhan Fatih Anlar getirildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Kibar Holding'in üst yönetiminde yeni bir atama gerçekleştirildi. Şirketin İç Denetimden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini Anlar üstlenecek.

2014'ten bu yana görevi üstlenen Rıza Murat Yılmaz, görevini Anlar'a devretti.

- Erhan Fatih Anlar

Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Anlar, Sabancı Üniversitesi ve Columbia Business School'da yüksek lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra profesyonel kariyerine 2002'de Çukurova Sanayi'nde finans uzmanı olarak başladı.

2006'da Coca Cola İçecek'te finans analisti, 2007'de iç denetim uzmanı, 2009'da kıdemli denetçi ve 2013'te grup denetim müdürü olarak görev alan Anlar, 2019'da Anadolu Grubu Denetim Başkanlığında denetim müdürü görevini üstlendi.

Anlar, Kibar Topluluğu'na katılmadan önce Anadolu Grubu Denetim Başkanlığında İç Denetim Koordinatör Yardımcılığını yürütüyordu.​​​​​​​

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir