Erzincan Asayiş

Kemaliye'de örtü yangını

Erzincan'ın Kemaliye ilçesinde arazide çıkan örtü yangını itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü.

Erzincan'ın Kemaliye ilçesinde arazide çıkan örtü yangını itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü.

Erzincan - Kemaliye Belediye Başkanı Erdem Atmaca, örtü yangınının itfaiyenin erken müdahalesiyle çok fazla büyümeden kontrol altına alındığını ifade ederek, "Kırkgöz mevkiinin üst tarafında, telefon baz yolunda bulunan merada meydana gelen arazi yangınına itfaiye ekiplerimiz hızlı bir şekilde müdahale edilmiştir. Müdahale sırasında ekiplerimiz, yangının daha fazla alana yayılmasını önlemek amacıyla yoğun bir çalışma yürütmüş ve yangını kısa sürede kontrol altına almıştır ve çok şükür can ve mal kaybı olmamıştır. Ekiplerimiz tarafından soğutma çalışmalarımız devam etmektedir.

Yaz günleri olması sebebiyle vatandaşlarımızın oluşabilecek yangın vakalarına karşı dikkatli olması önemle rica ediyoruz." dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Erzincan, itfaiye, Kemaliye, Yangın gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir