Kaymakam Aslan, minik Ezgi'nin ailesine sahip çıktı

Van'da sosyal medya üzerinden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan'dan yardım isteyen minik Ezgi'nin ailesine yardımda bulunuldu.

Kaymakam Aslan, minik Ezgi'nin ailesine sahip çıktı

'da sosyal medya üzerinden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan'dan yardım isteyen minik Ezgi'nin ailesine yardımda bulunuldu.

Aslan, evlerinde yiyecek bir şeyin olmadığını dile getiren çocuğun ailesine gerekli yardımların yapılması için İpekyolu Belediyesi Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü ile İpekyolu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına talimat verdi.

Harekete geçen ekipler, gıda kolisi, sebze, meyve, temel hijyen malzemeleri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla verilen 1000 lira sosyal yardım parasını aileye teslim etti.

Ekiplerin kendisi için getirdiği oyuncak ve hediyeleri gören minik Ezgi'nin mutluluğu gözlerinden okunurken, baba Sadık E, kendilerine destek veren Aslan ve yetkililere teşekkür etti.

İpekyolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı sistemine kayıtları gerçekleştirilen aileye düzenli yardım yapılacağı bildirildi.

Aslan, ihtiyaç sahibi vatandaşlara sosyal belediyecilik anlayışı gereği bu tür yardımların devam edeceğini ifade etti.Kaynak:AA

minik Kaymakam çıktı Aslan, ailesine Ezgi'nin sahip 1

minik Ezgi'nin ailesine çıktı Aslan, Kaymakam sahip 2


Editörün Seçtikleri

Doğu'nun "şifa kaynağı kaplıcalar"ı yeniden kapılarını açtı

Gürbulak Sınır Kapısı’nın yeniden ticarete açılması ihracatçıları sevindirdi

E-Tuğra (E-İmza) Ağrı’da Hizmet Vermeye Başladı

TOKİ tarafından Ağrı’da inşa edilecek 300 konutun ihalesi yapıldı

Patnos'ta kütüphaneler normalleşmeyle öğrencilere kapılarını açtı

Yorum Ekle