Kars Asayiş

Kars'ta ocak üstünde unutulan tencere itfaiyeyi alarm geçirdi

Kars'ta ocak üzerinde unutulan tencere itfaiyeyi hareket geçirdi. İtfaiye ekiplerinin sevk edilmesiyle bir ev yanmaktan son anda kurtuldu.

Kars'ta ocak üzerinde unutulan tencere itfaiyeyi hareket geçirdi. İtfaiye ekiplerinin sevk edilmesiyle bir ev yanmaktan son anda kurtuldu.

Kars - Kars Fevzi Çakmak Mahallesi'nde ocak üzerine unutulan tencere yanmaya başladı. Durum itfaiye ekiplerine bildirildi. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri yanan tencereyi kısa sürede söndürdü. Yangının söndürülmesi ile birlikte bir vatandaşa ait olan ev son anda yanmaktan kurtuldu.

Öte yandan itfaiye ekiplerini seferber eden tencere yangını ile ilgili tahkikat başlatıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, itfaiye, Kars, Yangın gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir